Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki valamit az...

Rendelt már valaki valamit az alábbi webáruházból?

Figyelt kérdés

[link]


Kezdek nagyon pipa lenni rájuk! December 15-én rendeltem tőlük, és azóta semmi. Kb. egy hónapja érdeklődtem e-mailben, hogy hogy áll a rendelésem teljesítése, nem túl bőbeszédűen annyit válaszoltak, hogy a termék január 20.-a körül érkezik hozzájuk, aztán postázzák.

Na azóta se semmi. 3 napja írtam nekik, hogy 2 hónapja adtam le a rendelésem, legyenek kedvesek az ügyben nyilatkozni.

Válaszra sem méltattak eddig. Most már nem is a termék miatt vagyok pipa, hanem amiatt, hogy a vevővel való kapcsolattartás és készség egyenlő a nullával.

Számtalan webáruházból rendeltem már, mondhatni függő vagyok, de így még nem jártam.

Hétfőn még várok, hátha keresnek, de kedden felhívom őket, és ha lehet lemondom a rendelésem.

Jaaaaaa mert más webáruházakkal ellentétben nálunk azt sem találom, hogy vevőként mik a jogaim, hogyan állhatok el a vásárlástól.

Nagyon azt érzem, hogy megszívtam velük, még jó, hogy nem utaltam előre nekik, hanem utánvéttel terveztem a vásárlást.

Ha valakinek van róluk tapasztalata, megköszönném, ha megosztaná velem.


2012. febr. 11. 19:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja egyébként egy egyszerű kis leesésgátlóról van szó. A Férjem azt mondta, hogy tutti most ültették még csak el a facsemetét, amiből a leesésgátló léc készül :P
2012. febr. 11. 19:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem simán elállhatsz a rendeléstől, ás írd meg nekik, h menjenek a ...oda :) Még szerencse, h nem karácsonyi ajándékot választottatok. Amúgy ikeába lehet kapni jót fából vmi 3000ért.
2012. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én meg sem próbálnám lemondani a rendelést. Ha ennyire nem foglalkoznak veled, te se foglalkozzál velük. Vedd meg máshol. Nem is értem, hogy a mai világban hogy tehetik meg, hogy nem foglalkoznak a vevőkkel?!
2012. febr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!