Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Végrehajtó leküldte az összes...

Végrehajtó leküldte az összes tartozásomat a munkahelyemre.33%, de lehet, hogy 50% lesz. Már vontak eddig 33%-ot. Elálverezheti közben a lakásomat?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 17:22
 1/7 A kérdező kommentje:
SOS!!
2013. máj. 19. 18:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha sok a tartozásod, akkor lehetséges.
2013. máj. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tartozás mértékétől függ.
2013. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
összesen 1300000fdt.
2013. máj. 19. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:
hat mostmar a minden honapban rakerulo incasso dijjaval is szamolnod kell.
2013. máj. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kérhetek valamilyen könnyebbítést pl:inkasszó leállítást,vagy kamattörlést?
2013. máj. 20. 08:09
 7/7 A kérdező kommentje:

Megjegyzem ezek a tartozások 8-10-12 évesek.

Azt gondoltam elévült,mivel nem kaptam semmilyen értesítést,így kőkeményen egyszerre rám zúdítottak mindent.

Ügyvédet szerény anyagi helyzetünk miatt,csak tanácsért kerestem fel,utána kaptam ezt a rentgeteg letiltást.

Nagyon tanácstalan vagyok,hogy ilyen alattomos módon értesítés,kompromisszum nélkül ilyen drasztikusan ellehetetlenítettek,mivel nem én vagyok az első,és utolsó aki a múlt "balszerencsés" tragédiasorozatán ment keresztül,és nem tudott fizetni,mert egy keresetből,segélyből nevelte a gyermekét egyedül elenyésző összegű gyermektartás mellett, és most mire munkahelyem lett ennek a múltnak a folytásában kell élnem mindennapjaimat.

Szívesen várom hasonló helyzetben lévő társaim válaszát.

2013. máj. 20. 08:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!