Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valakinek vonták már le a...

Makacsmatyi kérdése:

Valakinek vonták már le a fizetését illetve foglalták le valamilyét bkv tartozás miatt?

Figyelt kérdés
Ma kaptam egy 114 ezer forintos felszólítást, eddig mindig csak olyanoktól kaptam tanácsot akik végül fizettek, olyan véleményekre lenne szükségem akik nem fizettek és velük mi történt, semmi vagy beváltották a fenyegetést és behajtották a tartozást
2013. ápr. 22. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
akik nem fizettek, azoknak elvitték a számítógépét és kikapcsolták az internetét --> ezért nem írnak.
2013. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm nagyon arcoskodott és jelentgette ki, hogy nem fizeti ki. Végül ő örült, hogy részletekben kifizetheti. De addigra jópár tízezret hízott az összeg. Nem tudom, mi volt a konkrét motiváció, emberünknek sose volt pénze, de erre kerített.
2013. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!