Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Háromszor kell átvernie...

Háromszor kell átvernie valakinek valakit, hogy a rendőrség körözhesse?

Figyelt kérdés

Üdv!

Sajnos internetes csalás áldozata lettem. se telefonszám, se e-mail cím nincs meg róla, csak a bankszámlaszám. Feljelentést tettem, de mivel nem volt elég információ a tettesről, azt mondták, hogy keressek meg még két másik áldozatot, mert különben az ügyet lezárják. Nem akartam elhinni a saját fülemmel, hogy ezt mondták! Lehet, hogy csak a kapitány volt ilyen hanyag vagy ez tényleg így működik?



2013. ápr. 22. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy így működik! Egy vélemény, ami ráadásul erősen hiányos, nem alapozhatnak a rendőrök. De nem csak nálunk, máshol sem. Egy szem bankszámla szám alapján nem tudsz valakit feljelenteni.
2013. ápr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor hogy kerültél vele kapcsolatba, ha se e-mail, se telefonszámot nem tudsz? Milyen jellegű a csalás?
2013. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ez borzasztó! :( meg volt adva egy e-mail címe, de az enyém pedig már visszadobja, hogy nincs ilyen létező e-mail, tehát letörölte.
2013. ápr. 22. 15:08
 4/7 A kérdező kommentje:
telefont akartam venni, 36ezer ft-ot küldtem át neki...
2013. ápr. 22. 15:08
 5/7 anonim ***** válasza:
A levelezés nincs lementve?
2013. ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de le van, de semmit sem számít. felvették az adatokat mindent, aztán ennyi...mondták, hogy ne sok reményt fűzzek a dologhoz.
2013. ápr. 22. 18:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi újság? Nincs semmi fejlemény? Nem sikerült másik áldozatot találnod?
2013. máj. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!