Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám eladni a földjei...

Hogyan tudnám eladni a földjeimet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval.... Édesapám elhunyt... és Örököltem földeket.. már betöltöttem a 18-at és elszeretném adni a földeket.... Sok és kicsi földről van szó (nem hatalmas földek pontosan én sem tudom mekkora és mennyi, de tudom hogy nem nagyok)

A pénzre nagy szükségem lenne most :/ És nem tudom hogyan tudom véghez vinni azt, hogy eladom a földeket... mert csak úgy személyeknek árulnám... nem hiszem h érdekelne valakit... nincs erre valami hivatal vagy valami? És ha van akkor ott ha beadom azt a kérvényt hogy eladom a földeket... mennyi idő múlva kapom meg a pénzt?

Kérlek segítsek :/



2013. ápr. 21. 08:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ja, igaz, azt a hozzászólását az előbb nem láttam.

Hát, elég értelmetlenül van a kérdés eleve, de akkor neked igazad van, többen örököltek.

Mea culpa

2013. ápr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Minket érdekelhet,de több infó kellene róluk?

Írj privit,és felteszem kérdéseimet.

2013. ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
9 es válaszoló!! Jól gondolkodtál... többen örököltük... Rendben majd valahogy beszélek velük.... csak nem ismerem őket annyira :/ (egyszer sem beszéltünk még)
2013. ápr. 21. 12:21
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor tényleg az az első lépés,hogy a többi örökössel kell beszélned.Lehet nekik kellenek a földek.Akkor megegyeztek az árban velük és akár rögtön is kaphatsz pénzt miután a papírmunka megvan,ez több hónapot is igénybe vehet ha valamiért nem egyeztek meg.Ha nekik se kell akkor meg ki kell találni az árát a földeknek(nem lesz egyszerű)és akkor lehet eladásra vinni.Itt akkor lesz csak bibi ha valamelyik nem akarja eladni de megvenni se.
2013. ápr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!