Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy 1500 nm-es telket mivel...

Egy 1500 nm-es telket mivel erdemes betelepiteni befektetes celjabol?

Figyelt kérdés
Ha lehet, csak olyan ember irjon, akinek a valasza mögött tapasztalat, ill szakertelem, vagy valami valos törtenet äll! Köszönöm!

2013. ápr. 3. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Fatelepítésre 1500nm? Hát ez jó vicc volt, buci.
2013. ápr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez erdekes välasz volt :) köszi :)A välazod "viccesebb" szerintem, mint a kerdesem :)
2013. ápr. 3. 15:16
 3/4 A kérdező kommentje:
JA, es szerintem nem csak fäkat lehet telepiteni, hanem egyeb növenyeket is....
2013. ápr. 3. 15:17
 4/4 A kérdező kommentje:

1500 nm => kb. 70m x 21m


Diófa(oltott): 7 méterenként egy, az kb. 30 fa. Ha 10 kg termés/fa van, akkor az 300 kg dió. Ha 1000 Ft/kg áron el van adva, akkor az 300 ezer forint évente. Egy 1500 nm-es telekhez hozzá lehet jutni már akár fél milliótól. Onnantól kezdve, hogy a dió megtermi a 10 kg-ot, max 2-3 év alatt visszahozza a telek árát, aztán pedig ad évi 300 ezret. Ez persze csak egy nagyon amatőr számítás volt, de érzékeltetni szerettem volna, hogy kis területen is érdemes befektetni, akár még fába is.

2013. ápr. 3. 22:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!