Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék pénzt szerezni?

Hogyan tudnék pénzt szerezni?

Figyelt kérdés

Szóval. Az a helyzet, hogy anyagilag mostanság nem állunk túl jól, régebben gazdagok voltunk, de a válság sajnos tönkretett...

15 éves fiú vagyok, 1 hónap múlva 16.

A lényeg, hogy nincs saját gépem, se laptopom, és kéne egy cucc amiről könnyen, és hatékonyan tudnék internetezni (ez is csak Anyu munkalaptopja), elég fontos lenne, nem részletezném tovább miért (egyébként egy iPad mini tabletet szeretnék). Ez 100 ezer forintba kerül...

4-5 hónapja gyűjtök rá gőzerővel, de még mindig csak 20 ezrem van. Van pár olyan cuccom ami sokat ér, de ebben a válságban senki nem veszi meg - vagy nevetséges áron.

Szórólapozni jelentkeztem nem vettek fel (vissza se hívtak). 1 hónap múlva szülinapom, remélhetőleg összejön egy kis pénz, minden rokonomtól azt kérek, úgyhogy remélem egy ilyen 25-30 ezer forint összejön. Akkor még minig marad 50 ezer amit össze kell gyűjtenem. A kérdést azért tettem fel mert fogalmam sincs, hogy jussak pénzház, hátha valaki megdob egy-két jó tanáccsal. :) köszi


2013. márc. 27. 19:28
 1/6 A kérdező kommentje:
*pénzház=pénzhez
2013. márc. 27. 19:31
 2/6 anonim ***** válasza:

Talán majd egy év múlva próbálj újra jelentkezni dikmunkára.

Addig tanulj még egy kis magyar nyelvtant és helyesírást is.

Ne légy nagyon bunkó/tapló írásodból ítélve. Legyél kedvesebb.

2013. márc. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy. :D
2013. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem nem ipad minire kéne gyűjtened, hanem arra, hogy segíts a szüleidnek a pénzhelyzetben. Èn biztos nem ipad minire, macbookra, meg 300 ezres telefonra gyűjtenék...
2013. ápr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ötös: Hiába, én is ezt mondtam neki.. Mint láthatod annyit értem el vele, hogy törölte a hozzászólásaimat. Reménytelen eset.
2013. ápr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tehát látod, hogy a cuccok most használtan rohadt olcsók, neked mégis kell egy vattaúj ipad mini, hogy legyen min netezzél. Gratulálok. Mondom ezt úgy, hogy most pötyögök a 15-ért újított vaio-mon, aminek egy hűtőpasztacsere, néhány csavar és egy vinyú berakása után 40 körül lesz a sz-ér-h-ér értéke, hát még ha meg is pucolom kicsit... El se hinnéd, milyen jól elpihen a tökömön netezgetést mímelni.
2013. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!