Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan pályázat vagy...

Van olyan pályázat vagy valami verseny, amin pénzt lehet szerezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egerbe szeretnék menni szakközépbe, de a szüleim nem engedik, mondván, hogy nem akarják fizetni a kollégiumot, én pedig igen is elhatároztam, hogy oda fogok menni. Szóval, valahogyan elő kell kerítenem legalább pár hónap koli pénzt. Van egy oldal, ahol az írói pályázatokat gyűjtik össze, és ott soknál van pénzbéli díjazás is, és korhatártalanok is, de nem az én témakörömben mozognak. Most keresgélek, de nem találok semmi használhatót. Valami olyan kellene, ahol én kapom a pénzt nem pedig az iskola/osztály.

13/L 7.-es.



2013. márc. 19. 19:03
 1/1 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem: történelem, irodalom, rajz vagy írás kategóriákban gondolkozom, azokból vagyok jó.
2013. márc. 19. 19:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!