Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a SunSet Blvd. Németországba közvetítő ügynökséggel?

Figyelt kérdés

Nézelődöm nyári munkák után, és gondoltam bevállalok egy ilyen 3 hónapos turnust idősgondozásban. Egész korrektnek hangzik, regisztrációs díj van (40€), de nem előre kell fizetni, hanem az első fizuból vonják le. A ki és haza utazást állja az ügynökség. Ami nekem fura, hogy sehol nem találok tapasztalatot/véleményt a cégről, holott állítólag már 8 éve közvetítenek német országba.. Valaki esetleg?


[link]



2013. márc. 17. 11:55
 1/2 anonim válasza:

Szia / Sziasztok!


Kicsit kési a válaszom, de én nemrég szereztem velük tapasztalatot!

Remélem, másokat megkímélhetek a kellemetlenségtől.


Akinek tapasztalata van az ilyen jellegű munkával/cégekkel tudja sehol nem leányálom, de amik itt történtek az túlment minden határon. Ők már a 6. hasonló cég voltak, 5év alatt akikkel külföldön volt dolgom, mondhatjuk nem vagyok kezdő a témában.


Az EGYSZERI!!! 40 euros regisztrációs díjat minden hónapban levonták. Az utazási költségemet nem térítették meg.

Első nap, kértem, hogy helyezzenek más helyre, mert nincsenek biztosítva a munkavégzéshez szükséges biztonságos körülmények, amit a szerződésben felvállaltak.

(A családnál uralkodó higiéniai körülmények miatt 1 hónapig antibiotikumokon éltem. Légúti fertőzések, bőrfertőzések...)

A szerződés módosítva lett a tudtom nélkül, a bérem csökkentve lett, annak ellenére, hogy az állítólag szellemileg fitt, segítséggel mozogni tudó ápolt helyett kaptam egy teljes mértékben mozgásképtelen, demens személyt. 55-60 euró helyett 31 euró... (A családról szóló információk 90%ban nem fedték a valóságot)

Az ápolt házastársával is igen rossz volt a viszonyom, ő úgy gondolta, ez egy 24/7 rabszolgamunkás szolgáltatás.


A kapcsolattartóm egy huszonéves gyermek volt, olyan német nyelvtudással, hogy sokszor az volt az érzésem, nem is érti miről beszélek, csak azt szajkózza amit ő akar/tud...

Mikor panaszkodtam a körülményekre, annyi volt a válasza, hogy nagyon sajnálja, reméli jobb lesz a helyzet...


A turnus után természetesen azonnal felmondtam. Mivel a bért a ledolgozott hónapot követő hónap 20. utalják át, az utolsó havi béremet "elfelejtették" átutalni.


Tehát én jót nem tudok mondani a cégről! Remélem, ha nem is Neked, de másnak segíthetek a céggel kapcsolatos döntésben!

2015. aug. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem sem volt jó tapasztalatom velük,nagyon kevesett fizettek, a biztositásként egy fénymásolaton lévő számot adtak, ami kiderült nem is érvényes.24 órás ápolásra veszik fel az embereket, de csak 4-6 órát számolnak el naponta, de a legtöbb szlovákiába bejelentett ápoló cég hasonlóan működik, de ők a leggyengébbek.
2023. jan. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!