Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Telefonszámla miatt pereskedés?

Telefonszámla miatt pereskedés?

Figyelt kérdés

- 2010 szeptemberében három napon keresztül 20, 40, 100 euro-ra nőt e telefon számlám és nem tudom miért (cosmote romania )

- be mentem az egyik üzletükbe ahol azt mondtak nincsen részletes hozzáférésük ezert nem tudjak meg mondani miért lett olyan nagy (normálisan 5euro havonta) amit ha tul is leptem max. 1-2 euro volt.

- ezert úgy döntöttem nem fizetem ki és áttérek feltöltő kártyára (nem fizettem ki mert volt elég gondom egyetemistaként, úgy gondoltam majd később sorra kifizetem miután deconectalnak )

- három hónapra rá le jött egy 200euros számla egy adósság behajtó cégtől.

- ma pedig egy 400euros és bírósággal fenyegetnek

és hogy le fogaljak a dolgaimat és a bankaszámról le vesznek minden pénzt amíg össze nem gyűl az összeg

- csakhogy arra a számlára 50euro-nyi osztondijja kapok ( igen ilyen sokat kapunk romaniaban es kb. 50euro mozgás sérült segélyt)... mivel bentlakóban lakom kijövök belőle

de ha ez nincs a szüleim nem tuják finanszírozni, hogy itt legek.

-közben munkát keresek mérnökként mivel most a mesteri fokozaton vagyok és belefér mellette.


- de akárhogy is nézzük szemétség ekkora uzsora kamatot szedni fölég egy olyan számláért amire ok sem magyaráztak el mitől lett akkora

(az , hogy nem beszeltem le annyit 100%)


- komolyan meg tehetik ezt, hogy elvegyek az ösztöndíjam és a mozgássérült segélyem ? (esetleg a kepém amire feltehetőleg szuszegem van az egyetemen )


24f


2013. márc. 11. 20:14
 1/4 A kérdező kommentje:
kepem = gepem :o
2013. márc. 11. 20:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor kellett volna gondolkodni, amikor számlát kaptàl: vagyis vagy fizetni vagy ìrásban panaszt tenni. Amúgy semmi uzsorakamat nincs, a végrehajtás díja dobja meg az összeget. És jogosan fognak végrehajtani.
2013. márc. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
panasszal keleltt volna lened a szamlaval kapcsoaltban.
2013. márc. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, ezt akkor kellett volna elintézned, nem most. Mire számítottál? Hogy majd csak úgy elhagyják a tartozást?!
2013. márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!