Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha itthon gyeden vagyok és...

Ha itthon gyeden vagyok és kimennék Angliába dolgozni, kiderülne, lenne következménye?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha hivatalosan akarsz kint dolgozni,akkor kiderülne, mert a munkába állástól a 90.napig ki kell tölteni egy űrlapot, és be kell küldeni a belügyminisztériumba azt hiszem, ami igazolja, hogy magyarként kint dolgozol.Ha meg már regisztrálva vagy, akkor könnyen kiderül. De mehetsz olyan helyre, ahol ez nem szükséges, csak az fekete munka lesz.
2009. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Bizony ki fog derülni,mert ahogy az előttem író is írta bejelentett munkaviszonyt 90 napon belül regisztrálni kell..

Nem éri meg evvel kísérletezni,és a Magyar állam ilyen téren eléggé be tud keményíteni..

2009. szept. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!