Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok az ilyen...

Ti mit gondolnátok az ilyen álláshirdetéssel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Az illető nem fedi fel kilétét, telefonszám, e-mail és lakcím nem szerepel benne, mindössze egy postafiók. De azért fényképes önéletrajzot vár.
2013. jan. 15. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyüjti az adatokat és eladja.
2013. jan. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel egymillió cégnek elküldtem már előtte is az önéletrajzomat, akiknek nem is néztem utána, csak ott volt a nevük kiírva (ami nem mond még semmit), ezért nem pont ez fog dönteni.
2013. jan. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, hogy név sincs...
2013. jan. 15. 12:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, valahogy ezt mondom. Amiknek ki van írva a neve, azoknak sem szoktál utána nézni, hogy hátha valami csalónak küldöd-e ki az adataid. Ha ott lenne, hogy Vörösputtony Kft. akkor mindjárt szívesebben küldenéd el, csak mert ott van egy név? Szerintem küldd el.
2013. jan. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megfogadtam a tanácsod, beadtam a pályázatom. Kérlek szoríts nagyon! Mégis sikerült utánajárnom a cégnek, nagyon gyönyörű helyen van, és végre azt csinálhatnám, amit szeretek.
2013. jan. 17. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!