Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lakáseladással kapcsolatosan...

Lakáseladással kapcsolatosan valaki segítene?

Figyelt kérdés
Problémám a következő: 3 tulajdonosa van az említett ingatlannak, azonos arányban. Az egyik tulajdonos "irreális" magas, válság előtti áron tartja, amennyire akkor fel lett értékelve...szerintetek hogy lehet ezen segíteni?Egyszerűen nem lehet vele beszélni, nem nézi meg a hirdetéseket, nem hallgatja meg a véleményékeket, nem adja olcsóbban...lehet ilyenkor valamit tenni??
2012. aug. 23. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

ha nem alkuképes, akkor keresel egy másik ingatlant kedvezőbb feltételekkel

kötelezni nem lehet, hogy vigye lejjebb az árat, majd idővel rájön, hogy buta van, vagy valójában nem is akarja eladni, ezért tartja ennyire

2012. aug. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hú, már látom, hogy picit félreérthető a kérdés, én vagyok az egyik tulajdonos és én szeretném eladni.
2012. aug. 23. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Kényszerértékesítést lehet kérni a helyi Bíróságon.
2012. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha akadályozza az eladást, akkor egy idő után kifizettetheted vele a részed, úgy tudom, de látogass meg, vagy hívj fel egy ügyvédet.
2012. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!