Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vajon átvertek, vagy csak én...

Attila1025 kérdése:

Vajon átvertek, vagy csak én értem félre a dolgot?

Figyelt kérdés

"Vásárlási utalvány


3.300ft


A vásárlási utalvány 16.500ft feletti vásárlás esetén adható, 1 utalvány 1 vásárláshoz használható fel.

Az utalvány más kedvezményekkel együtt nem használható."


Ezt a kupont a boráros téri adidasban kaptam, miután 19300ft-ért vásároltam ott. Tehát az én értelmezésem szerint az kap ilyen kupont, aki 16500ft felett vásárol.

Amikor be akartam váltani, akkor viszont azt mondták, hogy 16500ft feletti vásárlás esetén tudom csak beváltani a kupont.


Vajon átvertek, vagy csak én értem félre a dolgot?



2012. dec. 1. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Tisztelt Attila!

Nem verték át. Mindenütt úgy adnak kupont, hogy az a következő -esetleg behatárolt időszakban- való vásárláskor váltható be, adott, itt is olvasható feltételekkel.

Ezt a kupont azért kapta, mert adott összeg felett vásárolt. Pont. Ez nem az adott vásárlásra szóló árengedmény, hanem újabb vásárlásra ösztönöz.

2012. dec. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves Pinkó!


Én nem akkor szerettem volna beváltani, amikor kaptam.

Egy héttel később mentem vissza, 5300ft értékben szerettem volna vásárolni, és ehhez igénybe venni a 3.300ft-os kedvezményt.

Azonban azt mondták, hogy csak 16500ft feletti vásárlás esetén tudom felhasználni.

2012. dec. 1. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem így látom.


A leírás alapján van egy 3.300 Ft értékű utalvány, amelyet akkor adnak, ha valaki 16.500 Ft érték felett vásárol. Tehát nem azt írja, hogy 16.500,- Ft-ért kell ismételten vásárolni ahhoz, hogy a 3.300 forintos utalvány beváltható legyen, hanem, hogy ha ilyen utalvánnyal rendelkezik valaki, akkor a következő vásárlásnál - bármilyen összegű is! (logikus, hogy 3.300 Ft minimum legyen), beváltható egyszer, tehát nem bontom szét kisebb összegre több vásárláshoz.

Úgyhogy szerintem vagy átverték, vagy olyan illető volt az eladó, aki nem tudja a magyar nyelvet értelmezni.

2012. dec. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt Kérdező!

Nem jól értettem a leírtakat. Amit írt, abból nem látszik olyan feltétel, hogy a kedvezményhez legalább adott összegért kell vásárolnia, csak az, hogy milyen összeg felett kap utalványt.

Ha van kedve, ideje belevágni, akkor vásárlók könyvébe bejegyzés és Ön által el nem fogadott válasz esetén a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatósághoz fordulni vásárlói megtévesztés indokkal.

2012. dec. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Valószínűleg visszamegyek reklamálni.

2012. dec. 2. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!