Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit érhet az alábbi pénz?

Mennyit érhet az alábbi pénz?

Figyelt kérdés

Elsősorban hozzá értőket kérdeznék.Sajnos nem tudom megmondani a pontos nyomtatási dátumát de az 1800-as évek valamelyike.Ezt onnan tudom hogy a gyártási dátumnál megmaradt egy 18-as szám a másik két számjegy pedig leszakadt.

[link]


2012. nov. 21. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen állapotban elég keveset.
2012. nov. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez tény de tekintettel arra hogy minimum 100 éves...
2012. nov. 21. 15:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól hogy valami régi, még nem következik hogy értékes.
2012. nov. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
26%
hülyék vagytok, az árakat az igény szabja meg, tehát ha ez egy nagyon ritka pénz, mert nem sok embernek van már ilyen, akkor komoly ára is lehet. nem azért mert régi, hanem mert van aki pl gyűjti ezeket. ne proli szemmel gondolkozz, hogy amit nem lehet megenni vagy meginni az nem is hasznos meg nem is értékes.
2012. nov. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nullát
2012. nov. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki pénzeket gyűjt, az se a szemetet gyűjti. Ez pedig nagyon rossz állapotban van.
2012. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
láttam már kiállításon olyan papír pénzt amire először azt hittem hogy wc papír..
2012. nov. 21. 22:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Na tessék kikerestem neked, hogy ne én legyek a proli, aki nem látja az értéket az általad birtokolt fecniben.


[link]


Ez alapján a tiéd 500 Ft-nál többet nem ér.

2012. nov. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!