Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikor fogok már végre álláshoz...

Mikor fogok már végre álláshoz jutni?

Figyelt kérdés
1,5 éve minden nap az interneten lógok, napi 4-5 órát és álláshirdetésekre adok fel pályázatokat. Sehol semmi! Válasz nincs, állás nincs! A többi hirdetés meg mind smafu! Tele vannak a weboldalak szemétre való állás lehetőségekkel. Pl. Adjak el viagrát, keressek pénzt a neten, persze nem magamnak, hanem annak aki hirdeti a melőt, webáruházak stb.stb. Nincs ma Magyarországon egy megbízható munkaerő kereslet. Már utálon a hirdetési ajánlataikat. Nagyon kellene munkát találnom. Segitsetek! 51 éves tatabányai nő vagyok és adminisztratív munkakörben bármilyen állást elvállalok, ügynöki és értékesítőit kivéve. Tudtok nekem valamit ajánlani?
2009. aug. 15. 17:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem szívesen,de sajnos realitás szempontjából egyetértek az előző hsz-hoz.Már írtam neked,nem támadásnak szántam.Egyébként szerintem ha csak üllőmunkát végezhetnél,esetleg pénztárosi munkát vállalhatnál,ahhoz elég az érettségi.
2009. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Istenem. Hogy lehet 1-2 ember ennyire tapintatlan, ilyen mocskosul pofátlan?! Kik vagytok ti, hogy ismeretlenül oylan dolgokat állítsatok amiről halvány lila gőzötök sincsen? miért nem tanult tovább? Mennyi diplomás küszködik ugyan ezzel a problémával? Neki mit mondanál? Megkérdeznéd, hogy a diplomádhoz miért nem szereztél még egyet? Sokat akar valaki egy adminisztratív munkával? Tudod te mennyit keresnek ebben a munkakörben? És az sok? Akkor éljél meg te belőle.

Egyébként is ez egy kérdés, valakinek a problémája és ha már itt teszi fel valaki akkor én elhiszem, hogy gondban van, ti meg becsméreltek és fröcsögtök a magas lóról lefele. Szégyeljétek magatokat. Hányok az iylen emberektől.

Kedves hölgyem, magának meg azt tudom mondani, hogy ne adja fel. Valószínűleg nme kell bemutatni az expressz újságot, szerintem az újságárus is ismerősként köszönti és csak ennyit kérdez, hogy "A szokásos?" és már adja is. Okosat nem lehet ezzel kapcsolatban mondani csak annyit, hogy kitartónak kell lenni. Nincs mit tenni sajnos ez van ma Magyarországon, nem az emberen múlik, hogy dolgozhat e hanem nagyban a szerencsétől.

Kitartás kívánok Önnek és a becsmérlő megjegyzéseket kérem ne vegye fel, az idiotizmus az nem Magyarország sajátja mindenhol tapasztalható jelenség :)

2009. okt. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a biztató sorokat az utolsó válaszadónak. Igen állandóan irom az önéletrajzokat és kérve, vagy kéretlenül küldözgetem minden álláspályázatra, amit úgy érzek el tudok látni. Fogy az időm (52 éves leszek) és fogy az energiám, és fogy a bizakodásom. Lassan csak a beletörődés marad, ami az élethez már nem sok. Ha nem lenne mellettem a fiam és a menyem az élet értelmetlennek tűnne. Hullámvölgyben vagyok, gödörben. Eddig még mindig sikerült kimásznom, de hogy most sikerül-e, azt nem tudom. Mármint a lelki gödörből. Köszönet mégegyszer.
2009. okt. 29. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!