Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikor fogok már végre álláshoz...

Mikor fogok már végre álláshoz jutni?

Figyelt kérdés
1,5 éve minden nap az interneten lógok, napi 4-5 órát és álláshirdetésekre adok fel pályázatokat. Sehol semmi! Válasz nincs, állás nincs! A többi hirdetés meg mind smafu! Tele vannak a weboldalak szemétre való állás lehetőségekkel. Pl. Adjak el viagrát, keressek pénzt a neten, persze nem magamnak, hanem annak aki hirdeti a melőt, webáruházak stb.stb. Nincs ma Magyarországon egy megbízható munkaerő kereslet. Már utálon a hirdetési ajánlataikat. Nagyon kellene munkát találnom. Segitsetek! 51 éves tatabányai nő vagyok és adminisztratív munkakörben bármilyen állást elvállalok, ügynöki és értékesítőit kivéve. Tudtok nekem valamit ajánlani?
2009. aug. 15. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%

Miért nem tanultál tovább?


Pénzkereseti lehetőség egyébként mindig van, de ha finnyás vagy, úgy nem fog menni! Értékesítéssel pl. mi a baj? Próbáltad már, vagy csak rámondod, hogy "ááááá, ez nekem úcccse menne" és sírsz a fórumokon, hogy nincs munkád?

2009. aug. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy vegyél egy EXPRESSZ-t. Papíralapon nincs annyi hulladék hirdetés.
2009. aug. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Már bocs,de ha csak adminisztratív munka jó neked,akkor nem csodálom hogy nem találsz.Ha engednél a kényelmességedből,már rég találtál volna munkát,ha annyira kell..
2009. aug. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Másfél éve??Ez valami vicc ugye?...

Milyen magasra tetted a mércét?Nagyon úgy fest hogy semmi se jó neked..

2009. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Írj egy pofás önéletrajzot egy kísérőlevél keretében, amiben leírod, milyen munkakörök elvégzésére tartod képesnek magad, sokszorosítsd, és küldd el a környéken minden cégnek, intézménynek stb.. Adminisztratív állások pl. iskoláknál is vannak, és azokat többnyire nem a neten hirdetik meg.
2009. aug. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Neten levő állással ugyanezt tapasztalom. Én is kv-ra kiakadok hogy nem képesek visszajelezni. Ha van levélküldési lehetőség nagyobb az esély, jobban vissza is irnak (ha online és levél is akkor postai levél!)Én fél éve vagyok munkanélküli, kerestem minden módon de míg 60-at kaptam 3 hónapig, és 55 lett volna a fizu + saját költségen csináljak tanfolyamot, addig azt mondtam hogy be..phatja aki ennyiért akar dolgoztatni. Következő 3 hónap sem járt sikerrel. Személyesen kell bemenni ahol nem is hirdetnek, önéletrajzot otthagyni. Ilyen módon már másnap hívtak interjúra, de onnan se voltak képesek visszajelezni hogy nem, amellett hogy beígérték hogy 2 héten belül levelet kapok akkor is ha nem sikerült. Én nem adom fel, javaslom másoknak is hogy ilyen téren az online módot hanyagolják pályázás szempontjából és telefon, személyes érdeklődés ha van rá lehetőség.
2009. aug. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kicsit nem akarsz sokat azzal az adminisztratív munkakörrel? Ha nagyon kellene a munka akkor elmentél volna egy üzletbe árulni amíg nem kapsz egy jobb munkahelyet.

Előbb nézz magadba és gondolkozz el, hogy tényleg akarsz dolgozni?

2009. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
Ahhoz, hogy valaki boltban legyen eladó, kereskedelmi végzettség kell. A kérdező valószínűleg az olyan értékesítői állásoktól húzódozik, ahol házalással kell emberekre rásózni ezt-azt. Nem mindenkinek van tehetsége ahhoz, hogy lyukat beszéljen az emberek hasába, amíg olyasmit is megvesznek, amire egyáltalán nincsen szükségük. Ráadásul az ilyen lehetőségek a belépési költségek miatt a végén sokszor többe kerülnek, mint amennyi pénzt össze lehet szedni velük.
2009. aug. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A 8. válaszoló üzijéből éreztem ki egyedül azt, a veleérző sorokat, amit nem mondhatok el az előző egy-két emberről. Miért nem tanultam tovább? Egyedül neveltem fel a gyerekem, főiskolára járattam. S mindezt úgy, hogy 20 évvel ezelőtt délután 4 órakor letettem a munkát az irodában és mentem mozit takarítani, egyedül. Mire végeztem éjfél, vagy 1 óra volt. Persze szomat-vasárnap is vállaltam ezt a másodállást. Úgyhogy nekem ne mondja senki hogy számomra büdös a munka. Nahát ezért nem tudtam tovább tanulni, egyetemre menni, mert az én anyám 6 gyerek mellett ezt nem engedhette meg magának, mielőbb dolgoznom kellett. Abban az időben egy adminisztrátor még pozició volt! Nem vagyok kényelmes elhihetitek, csak multi cégnél már nem tudok napi 8-10 órát állni, mert tönkre ment a gerincem, bedagad estére a lábam a duplájára. Egyedül ülő munkát végezhetek. Nem tettem magasra a mércét. Még igy is beadtam a pályázatom Bp-re egy iskolába takarítói állásra, és azt a választ kaptam, hogy nincs róla papírom. Hát kérem 50 évig én sem a putriban laktam, gyönyörű tiszta lakásban élek, és magam takarítom. Erről ennyit. Elmentem 3 műszakba dolgozni ezelőtt 1 évvel, de nem bírtam. Nem vagyok nyafka, csak tönkrementem. A fiam amit tud segít de neki is nehéz a helyzete. Ezért kértem segítséget hátha tud valaki, valamit. Mindazonáltal köszönöm a hozzászólásokat.
2009. aug. 16. 18:28
 10/13 anonim ***** válasza:

Azt hitem megoldás kell, nem együttérzés.

A siker és a sikertelenség sohasem volt véletlen, és soha nem is lesz az. Mindenki saját sorsának kovácsa.

Mindenesetre kívánom, hogy találj munkát!

2009. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!