Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (bővebben alul)

Mit tegyek? (bővebben alul)

Figyelt kérdés
Fogok venni egy iPhone 5-öt 64GB-at az apple honlapjáról. Persze amerikából hozom és úgy a 270000Ft helyeet csak 84000Ft lesz+vám+posta költség, ami nem sok még így is megéri. És a lényeg h azért a majdnem legújabb telóval így járkálni... mit tegyek h ne lopják el?? Egyik osztálytársam a 4S-ét övtatyóba hordozza mindenhova magával, az is jó ötlet. Tokot majd veszek hozzá ütésállót az alap:D De minden h ne lopják el ne legyen semmi baja ehez kellenének tippek, és hogy csináljam. A válaszokat előre is köszönöm! Kérdezni lehet!

2012. nov. 15. 20:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%

Nem fogják ellopni. Nem fogsz vámot fizetni. Nem fogsz postaköltséget fizetni. Nem fogsz a legújabb telefonnal járkálni. Nem fogod amerikából hozni. Nem fogsz az apple.comról rendelni.

Szimplán azért nem mert a 84000Ft os ár az egy kezdőrészlet egy 18hónapos előfizetéshez. Ezen felül magyar állampolgárként feltételezem nem rendelkezel állandóa amerikai lakcímmel, ahova postáznák neked, és bankszámlával sem.

Apple.com ról felejtsétek már el végre a magyarországra való rendelést. NEM LEHET. Olvassátok el figyelmesen a szállítási, vásárlási feltételeket.

2012. nov. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
xD, hát ezt jól benézted.
2012. nov. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%

Gondolom úgy kőkeményen eddig jutottál.


[link]

2012. nov. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Tényleg komolyan gondoltad, hogy harmad áron hozzájutsz az USA-ban? LOL Te kis naív.
2012. nov. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
XD. De egyik rokonunk amerikában él. Meg egy ismerősünk i nem rég jött el onnan. ENNYI! Oszt nem fikázni kell!
2012. nov. 16. 06:42
 6/16 anonim ***** válasza:
43%

De mit oszt? :)

Zárd el 1 széfbe, neked úgy is elég ha elmondod, hogy ilyened van :)

2012. nov. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
Oszt akkor az van, hogy mi is van oszt akkor? Semmi sem változik, az ára attól még nem lesz 84 ezer Ft.
2012. nov. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ha ennyire félted ne vegyél ilyet vagy vegyél 4s-t, majdnem ugyanaz, csak nem villog vele minden paprikajancsi.

ha esetleg ciki 4s-el járni, akkor nem tudom rajtad segíteni.

én megvettem a 4s-t amikor kijött, eszem ágában sincs 5-öst venni, nem sok olyan változott, ami nekem (vagy az emberek nagy százalékának) hasznos lenne. ezért is ajánlom, amennyiben nem villogásra veszed, hogy vegyél egy 4s-t, az legalább már kevesebbe kerül.


de alapvetően, ha valamit ennyire féltesz, arra nincs meg a kellő mennyiségű pénzed.

2012. nov. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Értsd már meg, hogy 18 hónapos elofozetéssel annyi!

Simán le lehet vágni hogy az egész kérdést azért írd ki hogy jóelőre menőzhess vele, de agyad az semmi, arra nem vagy képes hogy utána járj a dolgoknak rendesen.

Bebuktad.

2012. nov. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%

:D Szegény srác, most egy világ dőlt össze benne.


Amúgy akinek villantani kell ahhoz, hogy valaki legyen, az örökre egy senki marad. Szóval én a helyedben elkezdenék önmagammal foglalkozni.

2012. nov. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!