Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne egy kevés...

Hogyan lehetne egy kevés plusz pénzt keresni munka mellett?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, dolgozom napközben. Csak hát mint oly sok embernek, nekem is kevés pénzből kell megéljek magamban.

Szüleimre nem akarok támaszkodni(nem is nagyon tudnék sajnos). De sok minden eszembe jutott már. Kicsit tisztességtelenebb is(nem rablás, meg ilyenek, hanem mondjuk aukciós oldalon meghirdettem egy telefont, ami nem volt nálam, és mikor kifizették, elutalták az árát, és én meg vettem egy ugyan olyan típust olcsóbban, és maradt pár ezer ft-om).

Ilyenekre gondolok. Az internet világában biztos akad olyan dolog, amivel lehet 2-5-10 ezer forintot keresni havonta. Ami valljuk be, mindenkinek jól jön szerintem.

Ha valaki tud ilyen leleményesebb munkát, annak megköszönném, ha megosztaná velem és másokkal.



2012. nov. 6. 20:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Akkor viszont segíthetnél nekem is, ha vannak tutinak gondolt tippjeid:)
2012. nov. 17. 04:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!