Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Holnap megyek állás interjúra,...

Holnap megyek állás interjúra, mi az amire figyeljek?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, bocsi, csak még nem voltam.Az Árkád egyik boltjában lesz és igazából gőzőm sincs miket fognak kérdezni és hogy mire kell figyelnem.Egyáltalán azt sem tudom, hogy egy ilyen multinál mennyit szoktak fizetni valakinek, ha teljes illetve ha részmunka időben van.Segítenétek?
2009. aug. 12. 11:24
 1/7 anonim válasza:
53%
ha lány vagy nagyon figyelj oda, ha a gyerekről kérdeznek, nincs és 5-10 éven belül nem is akarsz. Ja és nincs fiúd! Ez fontos. Ezen kívül, önbizalom, magabiztosság és tisztelet. Első benyomás fontos. hajrá:)
2009. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Testbeszéd.

Ha állsz, ne mozgolódj túl sokat, ne tedd karba a kezed, mert távolságtartó viselkedés. Ha ülsz, ülj közel az asztalhoz. Ne tűnj idegesnek. És végig nézz az ember szemébe.

2009. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!Igazából az ilyen jogi dolgokra is kíváncsi lennék, a szerződéssel kapcsolatban mire kell figyelni?
2009. aug. 12. 12:24
 4/7 anonim ***** válasza:

első körös interjún nem látsz még szerződést, azt már csak a sikeres kivákaszrásod után látod.

Most kérdezni fognak inkább tőled. max megkérdezik a bérigényed, tudod-e vállalni a rugalmas időbeosztást stb.

Ilyenkor kell eladnod magad. a jogi része a dolgoknak később jön!

2009. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké!na most ha a bérigényemről kérdeznek, akkor mit mondjak?Mi az ami reális, nekem nem túl alacsony, nekik nem túl sok!Nem tudom, mennyit keres egy ilyen bolti eladó!Vagy ez boltonként változik?
2009. aug. 12. 13:59
 6/7 anonim ***** válasza:

A bérigény az az összeg, amiért TE MÁR HAJLANDÓ vagy dolgozni. Ez alá ne menj, hiszen az már neked nem éri meg... Mondj egy olyan összeget, amely számodra már elegendő lenne.

Amúgy egy ilyen munkakörben inkább az "órabér" vagy "napi bér" lenne az amit közölnék, hiszen itt az időbeosztástól sok minden függ!

2009. aug. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi
2009. aug. 13. 09:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!