Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Holnap megyek állás interjúra....

Holnap megyek állás interjúra. Mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés

Nagyon izgulok mert ez az első állás interjú amire megyek és félek hogy valamit elrontok.

Miket fognak kérdezni általában szigorúk szoktak lenni?


2010. máj. 31. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:

mire figyelj oda?


hmmm... a kérdésekre:)

2010. máj. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legyél udvarias,kerek mondatokban beszélj,és tarsd a szemkontaktust.
2010. máj. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2010. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, ne öltözködj kihívóan.
2010. máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is holnap megyek állásinterjúra, remélem nem ugyanoda megyünk. :)

Nagy cégeknél általában kimért, tárgyilagos interjúk szoktak lenni (részemről nagyon utálom ezeket). Fel kell készülni, hogy tesztelik a személyiségedet, olyan idióta kérdéseket is fel szoktak tenni, mint mi az öt legjobb tulajdonságod? mi az öt legrosszabb tulajdonságod? mi volt a legnagyobb kudarcod eddigi munkád során? mire vagy a legbüszkébb, amit elértél? stb. Nagyon aljas kérdések ezek, mert nehéz rájuk jól válaszolni, hogy őszinte is légy, de ne vágd magad alatt a fát. Szóval érdemes előre kigondolni a válaszokat. Ahogyan azt is, hogy mennyi fizetést képzelsz el magadnak, mert erre is rákérdezhetnek.

Sok sikert!

2010. máj. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

olvasgattam egy pár helyen hogy mit fognak kérdezni és némelyik tényleg elég húzós kérdés.

Nem hiszem hogy ugyan oda megyünk mert én nekem Borsodban lesz az interjú neked nem tudom hogy hol.

Majd meglátom és ha esetleg rosszul alakul akkor improvizálok.

2010. máj. 31. 22:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült?
2010. jún. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!