Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fotós Karrier elindítására...

Fotós Karrier elindítására tippek? Hogyan lehet nekiállni, ha már vannak jó képeim, mivel érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul, akkor keress rá a googleben arra hogy how to start a photography business, elég jó anyagok vannak róla
2012. okt. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
először az alapokkal nyilván. majd olyan suliba menni, ahol van média osztály. ott sok mindent meg tudsz majd tanulni. És onnan letehetsz majd egy érettségit, mert csak olyan tantárgyból érettségizhetsz amit előtte minimum egy évig tanultál iskolában.
2012. okt. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


De ha nincs érettségim, vagy papírom viszont jó képeket lövök akkor azzal nem kereskedhetek?

2012. okt. 29. 15:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Max. különböző stockfotós oldalakon. :)
2012. okt. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

nem tudsz anélkül kereskedni ha legalább egy érettségid nincs egy olyan tantárgyból amit úgy hívnak: média


2.voltam

2012. okt. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ohh, hát köszönöm a válaszokat :)


De ebben a média érettségiben mi van benne?

2012. okt. 30. 17:51
 7/9 anonim válasza:

[link]


nagyjából ezek.


szintén a 2. voltam :)

2012. okt. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek, de főképp a 2.nak :)
2012. okt. 30. 20:42
 9/9 anonim válasza:

szívesen :)


2. voltam :)

2012. okt. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!