Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A nyugdíjról szeretnék többet...

A nyugdíjról szeretnék többet tudni. Van valaki aki szakértő?

Figyelt kérdés
A gondom az, hogy a nagymamámat több éve leszázalékolták. Akkor 22000 Ft-ot állapítottak meg neki. Ezt az összeget kapja azóta is /közben az éves során kicsit emelkedett/ 35000 ft-ot. De közben elérte a nyugdíjkorhatárt is, és akkor nem emelték neki egy forinttal sem. És ezt nem értem, hogy miért? Hol lehetne érdeklődni? Mert szerintem ez borzasztó kevés. Nem hiszem hogy jól van ez így! Szerintetek?
2009. aug. 8. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
ez a nyugdíjminimum, van aki valóban ennyit kap. NYUFIG-ba ( nyugdífolyosító igazgatóságra telefonálj be )
2009. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tényleges öregségi nyugdíj korhatár elérésekor nem számolják újra a nyugdíj összegét, én úgy tudom. Anyukámnak sem számolták, ennyit kap csak. Megkérdezheted azért telefonon, hogy megnyugodjál.
2010. márc. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!