Van itt psp szakértő?

Figyelt kérdés

Súlyos gondom akadt!Egy játék fölrakásától elszállt a psp-m agya,bekapcsolom és fekete képernyőt ad... olvastam szintén itt gyk-n,hogy a pandora aksi megoldja a problemát,meg is szereztem a szerviz aksit,de még mindig nincs kép,de mégis úgy viselkedik mint ha működne.Világít a zöld lámpája és ha nem nyulok hozzá akkor kikapcsol,ahogy kell csak képet nem ad még mindig! A készüléken nincs fizikai sérülés,szétszedve sem volt soha!!Nem tudom mi lehet a gond.:(

Külön had kérdezzem meg,hogy hogy lehet az,hogy egy barátom,aki segíteni akart annak is ilyen állapotba kerűlt a psp-je,miútán memókártyát cseréltünk?!Vírus lehet ez? Egyébként slim-em van két éves... ha bárki tudna segíteni,azt nagyon nagyon megköszönném!!!!!


2010. dec. 5. 03:41
 1/3 anonim ***** válasza:
magic memory sticket is vettél hozzá?
2010. dec. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

?nmagában a Pandora akksi nem elég!

Ahogy olvashattad, kell egy Memory Stick is, amit majd a Pandora akksi indításkor betölt!

Ezen vannak a szükséges fájlok!


Lehet, hogy vírus, lehet, hogy hibás programot akartatok felrakni - feltámasztás után meg kell formázni!

2010. dec. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen már beszereztem a progit is! Nagyon köszönöm!:)
2010. dec. 5. 19:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!