Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Egy wordpress szakértő vagy...

Egy wordpress szakértő vagy profi php-s segítene?

Figyelt kérdés

Hello


van egy oldalam:


[link]


eredményeket szeretnék közzétenni. És azt szeretném ha ez a naptár ami van, megadhassam valahogy, hogy a kiválasztott esemény amit hozzáadok az mondjuk épp piros háttérszínű legyen (mmint a naptárban) vagy zöld.


Ez azért kellene, hogy az adott napon épp eltaláltam e az eredményt vagy sem. remélem vállalná vki a segítséget. nem tudom mennyire kéne beletúrni a forráskódba, pénzt fizetni nem tudok érte tehát ezt az "írj emailt és megegyezünk" kategóriát hanyagoljuk.


Kérésre megadok bármilyen bejelentkezési adatot ilyesmit, hogy ha valaki bevállalná h legalább megnézi. előre is kösz. üdv.


2011. nov. 4. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves barátom, az a probléma hogy ezt senki sem fogja csak úgy ingyen elválalni.

Annyit tudok mondani hogy ásd bele magad a php-ba.

de ha jól értem a kérdésed akkor ide nem lesz elég a php mert js-re is szükséged lesz.

2011. nov. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ahogy én gondolkozok így hirtelen.

a poszt kiírásnál csak kellene két checkbox, ami vmiféle CSS beállításra hivatkozna. Tehát h annak a dátumidőpontnak a háttere az épp zöld vagy piros legyen. ennyire nem fontos. nem értek hozzá annyira, szóval most csak ezért nem fogom megtanulni a php-t meg javascriptet :D de köszi a normális választ.

2011. nov. 8. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!