Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy ruha anyag raktárban...

Egy ruha anyag raktárban dolgozok mint anyagmozgato es ott a wc meg az oltozo egy helyen van sot meg ott is kell kajalni, ezt a torveny nem bunteti?

Figyelt kérdés
csak azert kerdem mert kirugtak igazsagtalanul, kenyszeritetek arra hogy irjam meg a felmondasomat mert okolel behuztam egyet a szekrenynek es azt mondtak hogy menjek pszichiaterhez, de ennyiert nem volt okuk hogy kirugjanak kuldhetek volna szabadsagra is mert jart nekem, amugy azert huztam be a szekrenynek mert ki provokaltak belolem. bosszút akarok állni rajtuk , vajon meg buntetik oket?
2012. okt. 14. 09:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nem tudtok semmit h ok mit csinaltak nekem.nekem csak annyi bajom van hogy mindent eszre veszek ami korulottem folyik. az a ribanc kollegam meg amikor oda jott folyton rajtam csungot en nem akartam tole semmit sem meg beszelni sem aztan miutan elerte azt hogy meg kedveljem mar nem akart velem beszelni es mindenfelet hazudott rolam a fonokoknek hogy en akarok tole valamit meg ilyenek pedig en csak beszelni akartam vele a ribi ezert meg fizet
2012. okt. 14. 13:02
 12/17 Agytörzsi Prof. ***** válasza:

1. Tanulj meg írni, ez förtelem amit művelsz!

2. Ne itt fröcsögj, nézz magadba, hasznosabb lenne.

3. Tényleg fordulj orvoshoz.

4. Egy atyai pofon hiányzik még az orvos mellé!

2012. okt. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
" Viszi a következő helyre, különben ott nem lenne szabadsága! " olvass már bele a MT-be...csak az időarányos szabi jár a következő munkahelyen
2012. okt. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Amit nem vett ki - időarányosan - ,elbocsátásnál ki kell fizetnie a munkáltatónak.
2012. okt. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
ja neharagudjatok a helyes irasomert de en erdelyi vagyok es roman suliba jartam
2012. okt. 14. 16:03
 16/17 A kérdező kommentje:
amugy meg basd meg mi a bajod az irasomal? meg lehet erteni nem?
2012. okt. 14. 16:04
 17/17 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Ja, az más! Akkor sugi pula acum! Bocsi, én meg nem vagyok román, de ezt tanultam ott meg először! Remélem érted!
2012. okt. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!