Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ruha első mosáskor mennyit...

Egy ruha első mosáskor mennyit mehet össze? Milyen anyagok szoktak összemenni és milyenek nem? Nagyon gáz, ha egy picit nagy a ruha?

Figyelt kérdés

Láttam egy ruhát, ami nagyon tetszik, csinos és jól is áll nővérem szerint. Térd fölé érő, derékban szűkített, utána pedig bővülő, virágmintás. Igazán jól variálható darab. Megfelelő kiegészítőkkel (ékszer, táska, cipő) alkalmakra is tökéletes választás és én most éppen egy diplomaosztóra vagyok hivatalos.


A ruha ujjatlan, de az a gond, hogy a mell és a hónalj közti résznél egy picit nagy. Nem mertem megvenni még pont emiatt. Anyagát nem tudom pontosan milyen, tapintásra olyasmi, mint a lepedő anyaga.


Mit gondoltok, nagyon gáz, ha egy picit nagy a ruha? Egyébként annyira nem feltűnő, mert amikor először felvettem, nem vettük észre (közbe próbáltam mást is, és a végén mégegyszer felpróbáltam ezt, akkor láttuk meg, hogy nagy egy kicsit).

Milyen anyagok szoktam összemenni első mosáskor és milyenek nem?

Szerintetek érdemes így megvenni, vagy inkább keressek mást?



#anyag #ruha #mosás #alkalmi ruha #virágmintás ruha
2012. júl. 17. 15:06
 1/3 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy át lehetne picit alakítani, hogy pont jó legyen, de csütörtökre kellene. Van ismerősöm, aki varrónő, de sajnos nem tudja bevállalni, mert sok a munkája. Így nem tudom, mit tegyek.

Mást nem igazán találtam, ami tetszene, amiben jól érezném magam.

2012. júl. 17. 15:09
 2/3 anonim válasza:
100%
Nem ez a lényeg, hanem hogy jól érzed-e magad benne. Ha pedig térd fölé érő ruhát veszel fel, akkor fontos a cipőválasztás is, magassarkú kell hozzá hogy ne nézzél ki idétlenül.
2012. júl. 22. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Végülis nem vettem meg, mert amikor anyummal el tudtunk menni, már nem volt abban a két színben, amiben jól állt. Nagy világos krém színűben volt még, de abban úgy néztem ki, mint egy hulla.


Végülis egy egyszerű, mégis csinos ruhát választottam a ruhatáramból (legalább olcsón megúsztam :D).

2012. júl. 22. 09:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!