Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy ruha anyag raktárban...

Egy ruha anyag raktárban dolgozok mint anyagmozgato es ott a wc meg az oltozo egy helyen van sot meg ott is kell kajalni, ezt a torveny nem bunteti?

Figyelt kérdés
csak azert kerdem mert kirugtak igazsagtalanul, kenyszeritetek arra hogy irjam meg a felmondasomat mert okolel behuztam egyet a szekrenynek es azt mondtak hogy menjek pszichiaterhez, de ennyiert nem volt okuk hogy kirugjanak kuldhetek volna szabadsagra is mert jart nekem, amugy azert huztam be a szekrenynek mert ki provokaltak belolem. bosszút akarok állni rajtuk , vajon meg buntetik oket?
2012. okt. 14. 09:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
"bosszút akarok állni rajtuk" tényleg menj el pszihiáterhez. Egyébként, nem, bem büntetik meg őket.
2012. okt. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
örülj neki, hogy felmondhattál és nem fegyelmivel rúgtak ki
2012. okt. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
mi a franc van veletek is nekem nem hisz senki.az oltozoben tortent a dolog es tiszta ver volt minden.es pont akkor jott be a fonokno es lehulyezet nem vagyok elmebeteg
2012. okt. 14. 10:15
 4/17 anonim ***** válasza:
te idióta, akkor még egyszer: szándékos rongálásért rendkívüli elbocsátás jár...ezt úsztad meg!
2012. okt. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Hiszünk neked, de ettől még kezelésre szorulsz! Mi az, hogy kiprovokálták? Ennyi erővel az összes munkahely tele lenne hullákkal és rommá vert dolgokkal, mert kiprovokálták. Nincs önuralmad, ennyi. És igen, ezért kirúghatnak, valóban jobban jártál így, mint ha fegyelmivel küldtek volna el.
2012. okt. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
wkmdwkjdokj rdomjijkrdgj kjkjg jhg j ti nem vagytok normalisak nektek kell orvos
2012. okt. 14. 10:58
 7/17 A kérdező kommentje:
jart 20 nap szabadsag is nekem, azzal most mi lesz nem vettem ki 1 napot sem a qurva eletbe
2012. okt. 14. 10:59
 8/17 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Igen, lehet, hogy elmegyek egy orvoshoz, de egész más problémák miatt. Már a válaszokon is felkapod a vizet, képzelem, akkor milyen ingerlékeny lehetsz. A szabadság miatt ne aggódj, azt viszed a következő helyre. Javaslom, valami betonüzembe menj, ott nem tudsz szétütni semmit.
2012. okt. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

dehogy viszi a szabit a következő helyre....ki kell fizesse a munkáltató...


amúgy meg idióta kérdező: örülj, hogy nem a rendőröket hívták ki!

2012. okt. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
#9 Viszi a következő helyre, különben ott nem lenne szabadsága! Egyébként egy ilyenre nem rendőrt kell hívni, hanem Csak Noriszt, az lerúgná a fejét. És egyből gyógyultként folytatná az életét.
2012. okt. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!