Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Azért van ennyi kérdés a...

Azért van ennyi kérdés a gazdagságról és hogy kinek mennyi pénze van mert nagy a szegénység?

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nagy a kiváncsiság. :-)
2012. okt. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Maszek vélemény: "nem illik" azt kérdezni a másiktól, hogy mennyi pénze van. Mármint olyan embertől, aki nem tartozik a közvetlen családom körébe. Kinek mi köze hozzá, hogy mennyit keresek, kinek mi köze hozzá (ha én magam nem akarom nagydobra verni), hogy mennyiből élek, mire mennyit költök, mikor veszek olcsóbb, vagy drágább cuccokat.


Persze az teljesen más dolog, ha valaki azt kéri, hogy a keveset segítsünk neki beosztani, hogy mondjunk olcsón elkészíthatő kajákat, stb. stb. Azzal elsősorban másoknak segítünk, és nem azt firtatja, hogy nekünk mennyi pénzünk van.

2012. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, a szívemből szóltál. Nem utálok semmit sem jobban, mint mikor arról faggatnak, hogy honnan van ennyi meg annyi pénzem... Pofátlanság tetőfoka! Senkinek semmi köze, ezek az én magánügyeim...
2012. okt. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nemcsak azért nem illik, mert aki viszonylag sokat keres, az a mai világban még talán jobban is teszi, ha mélyen hallgat róla.

Azért sem illik, mert ha olyan személyt faggatsz, akinek "kevésbé megy jól", azt igen-igen kényelmetlen helyzetbe lehet egy ilyen kérdéssel hozni.

Meg egyáltalán:kinek mi köze hozzá????

2012. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4: Tudod, én becsületes úton szereztem a vagyonom, anélkül, hogy bárkit megloptam, átvertem, vagy kisemmiztem volna. Mégis gyűlölöm ezt a kérdezősködést!
2012. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!