Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen segélyt kaphatnék?...

Milyen segélyt kaphatnék? bővebben lent.

Figyelt kérdés
végképp el vagyok keseredve...segítsetek!87 éves nagyanyámmal élek, aki kerekesszékben van.. van egy 17 éves fiam,középiskolás. 4 éve alkalmi munkákból élünk.. megcsinálok minden munkát,ami csak létezik,nem félek a kétkezi fizikai munkától sem, napszámtól sem.. mégis egy ideje alig akad munka.. sosem kértem segélyt, sosem tartoztam, mert mindig addig nyújtóztam ameddig a takaróm ért.. de most azt hiszem mégis rákényszerülök.:( nincs hitelem, nagyjából megvan mindenünk szerényen élünk, szegényen és szerényen.. érettségim, és kereskedelmi,vendéglátói szakmám van, ECDL START OKJ vizsgával.munkát ha tudtok,könyörgöm, ha nem akkor abban segítsetek milyen segélyre lehetek jogosult?
2012. febr. 23. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ápolási segély önkormányzattól, de orvosi igazolás kell hozzá. Szintén önkormányzattól, de munkaügyes együttműködés és hatósági bizonyítvány kell a foglalkoztatást helyettesítő támogatáshoz. Ez az a huszonzres segély.
2012. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Amiket az első ír, plusz kérhettek lakhatási támogatást, gyermekvédelmi támogatást és eseti segélyt az önkormányzattól.
2012. febr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!