Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hány nap után korlátozzák a...

Hány nap után korlátozzák a vizet ha nem fizetjük be a vízdíjat?

Figyelt kérdés

2012. okt. 9. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
lehet hogy csak eladják behajtóknak. próbálkozz és meglátod, vagy net helyett inkább a fontos számlákat fizesd
2012. okt. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
el is adja behajtónak meg le is korlátozza. Közüzemi szerződésben benne van. Nálunk ha jól tudom 60 nap.
2012. okt. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyik válasz sem pontos így sajnos erre nem lehet alapozni. Ha valaki ebben okosabb az írja már meg, hogy pontosan hány nap után korlátozzák?
2012. okt. 10. 10:33
 4/8 anonim válasza:
közüzemi szerződésben benne van mint a 2. válaszoló is írta. lehet h nem ugyan az mindenhol, járj utána, menj be, kérdezd meg
2012. okt. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ha bemennék, akkor logikus, hogy nem itt teszem fel kérdésként. Nem értem miért válaszolnak olyanok is, akik nem tudják a választ ettől nem lesz jobb az eredményük sőt. Nem kötelező válaszolni csak, akkor ha valóban és érdemben tudja a választ esetleg még belinkeli az idevonatkozó törvényt és stb. Egyébként Nógrád megyéről van szó.


Továbbra kérdezem hány nap után korlátozza a szolgáltató a vízszolgáltatást ha nem fizetjük be a vízdíjat? Csak precíz, pontos válaszok érdekelnek a többit nem tudjuk díjazni.

2012. okt. 11. 12:16
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Második vagyok. Nézd, nem azért írok, hogy minősítsd a válaszom, igazából nem is érdekel, mi róla a véleményed. Azért vagyok fent, hogy segítsek az embereknek.


A szolgáltató nemfizetés esetén korlátozhatja a vízvételezést. Ez úgy működik, hogy lejárt a csekk x napja, szolgáltatónál észreveszik, küldenek másikat fizetési felszólítással. Ezt sem fizeted be, akkor jön még egy. Ha megunják, akkor küldenek egy levelet, hogy ha 8 (15-30, stb) napon belül nem rendezed a tartozást, korlátoznak. De azt ki a fene mondja meg, hogy mikor küldik ki ezeket a leveleket és mikor korlátozzák le ténylegesen.


Fizesse be inkább, aki tartozik, jobban jár. Te meg ne oltogasd itt segíteni akarókat. Van itt már elég troll.

2012. okt. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem oltagtok én senkit, de ilyen hülye tanácsot adni, menj be és kérdezd meg + fizesd be és stb. Könnyű azt mondani amikor milliók éheznek ma Magyarországon! Eszednél legyél már! Egyébként ezek szerint még te sem tudod pontosan hány nap múlva korlátozhatják. Szép kis ország még ennyit sem csináltak meg törvényileg. Csak akkor válaszoljon valaki ha otthon vana témában ha meg nem, akkor arra ott vannak idióta fórumok.
2012. okt. 12. 17:51
 8/8 anonim ***** válasza:

kedves barátom, azt hiszem kettőnk közül én vagyok jobban eszemnél. Névtelenül nem tudod megkérdezni? Vagy sokba kerül felemelni a telefont? Fizesd be inkább ahelyett hogy itt hőbörögsz. Internetre van pénz, vízre nincs? Meséld másnak... remélem még a hétvégén lekorlátozzák és megbüdösödsz. Ne vedd sértésnek de ilyen böszme embernek mint te nem tudok mást írni, pedig ritka toleráns ember vagyok.


Szép napot!

2012. okt. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!