Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SOS! Hogy osszak be 10. 000...

SOS! Hogy osszak be 10. 000 Ft-ot tizedikéig?

Figyelt kérdés
Akkor lesz fizu és teljesen egyedül maradtam. Már ott vagyok hogy se tusfürdő, se testápoló (a bőröm már reped a szárazságtól) se sampon se semmi, kajáról és a számlákról ne is beszéljünk... Ötleteket írjatok légyszi.
2012. szept. 28. 17:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%

Szappant vegyél ( kb. 200 Ft, bőven elég 12 napra), sampon: WU2 ( a kicsi, kb. 200 Ft), fogkrém: olcsó a Kolynos, Amodent. Kaja: Vegyél kenyeret ( fogyasztásodtól függően 3 kg biztos elég 10 napra, nekem 2 kg még sok is lenne), margarint, leveskockát, nézz szét szokott lenni olcsó májkrém is, 1 kg lisztet, 10 tojást, 1 kg rizst, szoktak lenni olcsó felvágottak is. Most az olcsó kajákat vedd, mert a lényeg, hogy ne halj éhen. Vagy: nézz körül, hogy van-e ételkiszállító ( nálunk 700 Ft egy menü--- ha egyik felét eszed meg, a másikat elteszed következő napra--- van is meleg kajád és csak kenyér meg margarin kell).

Számlák: ha futja valamire a maradék, akkor fizesd be. Ha nem, akkor jövő hónapban zsonglőrködj. Először mindig add össze, hogy mi az amit be kell fizetni mindenképpen ( hitel, víz,villany,gáz) és a maradékból enni.

Ha van fagyasztóládád vagy szekrényed és van közelben bevásárló központ érdemes hó elején megvenni sok mindent ( pl. helyben sütött kenyér sokszor van akcióban) és lefagyasztani.

2012. szept. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Az olcsó, tesco-s szappanok mégjobban szárítják a bőröm

:( kicsit vakarózok és van olyan hely ahol már ettől vérzik olyan száraz... De majd megoldom. Én felpontoztam mindenkit. Köszönöm a tanácsokat.

2012. szept. 28. 17:55
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Majd ird meg melyik jött ki, piros vagy fekete?
2012. szept. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire száraz a bőröd, menj be egy patikába és kérj olyan krémet, amit ők kevernek ki. Kb. 300 Ft egy tégely, és tuti hatásos. Ha a kisbabáknak is ezeket adják, biztos neked is jó lesz.

Sajnos, igen, a szappan, az olcsó tusfürdő sokszor szárít, nálam is ez van. De a Dm saját márkás (Balea) tusfürdők is olcsók (200-300 Ft között mozog), és az engem speciel nem szárít. (Az érzékeny bőrre való krémje csíp, mint a fene...)

Olcsó kajákra pedig tényleg keress rá a kérdések között, a gyerekvállalás témakörben többször is remek spórolási, főzési tippeket adnak egymásnak az anyukák.

2012. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Jó majd megírom :D
2012. szept. 28. 18:03
 16/21 anonim ***** válasza:

Baromi vízhiányos a bőröm, semelyik márkás krém nem használt. vettem 300 ft-ért apatikában hidratáló krémet.


Múltkor szoláriumban szénné égtem, iszonyúan száradt a bőröm. Nagyon jó volt rá ez a krém. Nekem a 10 rugós krémek se váltak be ennyire.

2012. szept. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

az már kevesebb mint ket het... simán. ha csak kajára kell.... ha számálkra is az már gázosabb... :-(


a dm ben 300ft egy tusfurdo most nem azért... :-) egy krém is kb annyi... és egy testápoló hónapokig elég.

vagy evgyél egy szappant 99 ft ért ennyire ne legyél igénytelen. a dmben a fogkrém is 200 ft...


a rosmann még ennél is olcsóbb

2012. szept. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A patikában lehet venni mosdókenőcsöt, kb 280 ft-ba kerül. ( fél éve annyi volt) Nekem kiszáradás okozta ekcémára írták fel kenőcsnek, de mosakodtam is vele. Ennyiből még kijön.
2012. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Baromság a tesco májkrém...


Menj el egy Euros boltba, ott simán kapsz 1000 Ft-ból testápolót, Fa tusfürdőt, és valamilyen sampont is.

Maradt 9000-ed.


Ebből vehetsz mondjuk 1 Kg csirkemellet az 1500 Ft, mellé fagyasztott hasábburgonyát, meg gyros fűszersót, így vagy 2000-nél, ezt simán eheted 3 napig főétkezésnek, mindig keveset főzz meg belőle.


Maradt 7000-ed. Vegyél ilyen csóró vitaminokat, 199 a haas, és van multivitamin, kalcium, magnézium+B6, vas+C fajtákban, ez még 800 Ft, de napi 2-2-t be tudsz nyomatni belőlük, nem betegszel meg, jó ízű akármit iszol, és összesen 1,6 L folyadék/napot tudsz fedezni akár csapvízből is.


Maradt 6200 Ft-od. Napi 4 zsemle az 48 db x 25 = 1200 Ft


Maradt 5000-et. 1 Kg paradicsom az 250 Ft, simán megehetsz napi 25 dekát, és akkor 3 kilót megeszel 12 nap alatt, az 750 Ft.


Maradt 4250-ed, ebből vehetsz valamilyen felvágottakat, sajtot, sőt akár mozzarellás paradicsomsalátát is összehozhatsz minden nap, vagy minden második nap.


Nem kell csóró kaját enned, csak tudatosan vásárolj.

2012. szept. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Nekem 4000ft marad egy hónapra kajára, plusz 5000ft étkezési utalvány.
2012. dec. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!