Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SOS! Hogy osszak be 10. 000...

SOS! Hogy osszak be 10. 000 Ft-ot tizedikéig?

Figyelt kérdés
Akkor lesz fizu és teljesen egyedül maradtam. Már ott vagyok hogy se tusfürdő, se testápoló (a bőröm már reped a szárazságtól) se sampon se semmi, kajáról és a számlákról ne is beszéljünk... Ötleteket írjatok légyszi.
2012. szept. 28. 17:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2012. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%

Tusfürdő helyett szappan, testápoló helyett gyógyszertári krém.

Holnap reggel piac és főzz otthon az alapanyagokból.

2012. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Az napi ezer forint.

Ha csak egy embernek kell belőle megélni, simán elég. Vegyél tesco gazdaságos testápolót, tusfürdőt, a többi meg elég kajára.

2012. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
31%
Költsd el visszafogottan és amikor jön 5.-e, 6.-a kérj fizetés előleget. Ezzel felhívod a munkaadód figyelmét, hogy kevés a fizetésed és ha tisztességgel dolgozol talán odafigyel erre és megnyomja a fizetésed egy 10-sel.
2012. szept. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Májkrémes kenyér tejjel, vajas kenyér teával, zacskós leves, a legkisebb is számít tusfürdő 180Ft fél liter, és igy tovább...

...vagy marad a közeli kaszinó, felteszed a 10 rugót a pirosra, becsukod a szemed és reménykedsz.

2012. szept. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
89%

10ezrem van nekem is k.b és 2 gyerekem van....

a tusfürdő dolgot leírták irány a tesco,testápolót most hanyagold(ha a közelbe laknál tudnák adni mert ,páromnak mindig adnak a melohelyén)a számlát mi mindig hó elején mikor megvan az összes pénzünk kifizetjük.kaját meg mindig a legolcsóbbat készítem amink van itthon ami szezon étel

2012. szept. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

Ha van a közeledben Profi, akkor oda is mehetsz, van 200 Ft-os szekció, ott vehetsz tusfürdőt, sampont, krémet és még csak 600 Ft-od ment el.

Nem tudom, mennyit eszel, de átlagban 4000 Ft-ból be tudok vásárolni egy hétre, úgy, hogy hárman vagyunk, és ebből a gyereknek kerül kis joghurt, tejes nasi, gyümölcs.

Tervezd meg a következő hétre az ételeidet, csinálj főzeléket, 1 fél zacskó borsóból, 1 csomag virsliből simán megvan két napi ebéded, és ez sem horribilis összeg. De vehetsz egy fej káposztát, feléből káposztás tészta, másik feléből töltött káposzta. Reggelire májkrémes kenyér, olcsóbb párizsis kenyér, vacsorára tejbegríz, bundáskenyér.

Millió kérdés és remek válaszok vannak rá ebben a témában, keress rá.

2012. szept. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%

Múltkor csináltam rakott krumplit, kb 1000-1300-ért vásároltam be hozzá (két kg krumpli, egy doboz tojás, tejföl, kevés kolbász) és három napig pukkadásig ettük magunkat vele ketten.

Nem pénzhiány miatt, hanem mert szeretjük, de nagyon olcsó és laktató kaja.

Olaj kell még hozzá, de az gondolom van otthon.

2012. szept. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem, miért nem volt hasznos a válaszom? Vagy csak a kedves lepontozó szemét szúrja a 90%? :D
2012. szept. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%
Igen pont erre gondoltam, hogy azért pontoztak le mert 90%-on vagy. Szánalmas emberek vannak.
2012. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!