Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nemrég csomagot rendeltem, és...

Nemrég csomagot rendeltem, és kaptam róla egy sms-t, hogy feladták, és milyen kóddal követhetem nyomon. Rákerestem, és azt látom, hogy kézbesítési kísérlet történt, de erről értesítőt nem kaptam. Akkor hogy vehetem át a csomagomat?

Figyelt kérdés

2012. szept. 12. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Elsétálsz az illetékes postára és megkérded, jött-e valami küldemény a címedre.
2012. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikor kaptad az SMS-t,és mikor próbálták kézbesíteni?Ja,és milyen típusú csomag?
2012. szept. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az sms nemrég jött. A postás nem kellett volna valami szelvényt hagyjon, amivel átvehetem a csomagot? Vagy csak lakcímkártyára (és személyire) is kiadják?
2012. szept. 13. 00:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem sima posta küldte kb. 80%


Találd ki hogy melyik futárcég hozza: UPS, DHL, TNT, DPD?

Mi van az smsben?

Bennevan a ragszám nem?

Az alapján be kéne tudni azonosítani hogy mivel jön és őket felhívni és újbóli egyeztetett kézbesítést kérni.


Ha mégis magyar posta és vmi extra sms értesítést kértél rá akkor pedig besétálsz a helyi nagypostára és kikéred a személyiddel.

2012. szept. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem milyen típusú csomag,hogy tudjak segíteni,de azért megpróbálom.Ha sima postai csomag,akkor azért nem kaptál értesítőt,mert a csomagos postás nem tud bemenni a házba,és bedobni,ezért másnap a leveles kézbesítő viszi ki az értesítést.Ha valami időgarantált,spéci csomag,azoknál van kétszeri kézbesítési kísérlet,ezért nem kaptál,mert megpróbálják még egyszer.Ha valami futárszolgálat vitte,ahhoz nem értek.
2012. szept. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább futárcég lesz.Vedd fel velük telefonon a kapcsolatot,az ügyfél szolgálatuk tud segíteni ebben az esetben.
2012. szept. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!