Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Yoohey - újabb átverési...

Yoohey - újabb átverési kísérlet? Juhhhééééé!

Figyelt kérdés

Nektek mi a véleményetek erről az üzleti vállalkozásról ? ( yoohey pont hu )


Szerintem átverés szaga van. Azt kéri, hogy vásárolj tőle licitjogokat sokezer forintért,aztán licitálj a weboldalon kurrens cikkekre, amit elvileg potom pénzért megvehetsz a bolti árához képest, ha megnyerted a licitet.


Aztán utald ár a kedvező vételárat a számlájukra és várj 2-3 hetet, amíg átveheted a cumót az értesítést követően.


A vállalkozás offshore cégként van bejegyezve egy igen egzotikus off-shore paradicsomban (ha igaz egyáltalán, a fene fogja leellenőrízni ) Semmi konkrét elérhetőség, vagy beazonosítható személy nincs megadva, sűrű a köd.


Én a csábító vásárlási lehetőségek ellenére sem szállnék be ebbe a buliba, mert dől a gázszag belőle. Ti hogy látjátok ?



2012. júl. 26. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs átverés. Nekik tuti buli, a szerencsés nyertesnek is, a többiek meg csúnyán buknak. Szimpla szerencsejáték. Dubli magyarul... Felejtsd el!
2012. júl. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem átverés. Én már nyertem de csak véletlenül, illetve csak úgy licitáltam egyszer aztán megnyerteM:D:D éN is csodálkoztam:D Aztán rájöttem hogy ez a szerencséről szől jókor jóidőben kell licitálni akkor nyeri meg valaki szerintem a terméket, ha nem akkor pedig bukta.
2012. okt. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pàrom ott licitált tv-t. Megkapta, minden rendben volt vele kivève hogy engem nem kèrdezett meg:)
2012. dec. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Valóban, szerintem is itt a szerencsefaktor igen domináns.


Amúgy a klasszikus pilótajátékokban is egyesek még megkapják, ami az ígéretben szerepelt addig, amíg az erről szóló hírek terjedése több madarat terel be a játékba. Aztán, amikor balekok száma csökkenni kezd, ....... :O(

2013. jan. 28. 14:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megszűnt az oldal. Műr kb. 2 hete nem jön be. Az ígérték hogy csak karbantartás van, hát szerintem ez csak beetetés volt, szerintem nem fognak már visszatérni. Ahogy a spenno.net mega fukarlicit stb ezek szinte ugyanazok voltak. Szerintem ezt egy programozó emeberek csinálják hogy így tudjanak pénzhez jutni. azok a képek lcd televízió meg az ilyen képek amik fent vannak azokat bárhonnan le lehet tölteni.
2013. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jahs és csak bideket engedtek nyerni. Mást nem. De ez olyan a pénz az önmagában nem ér semmit ha semmire sem tudod elkölteni. Nyersz bided ráadásul azt még kis fizeted és nem nyersz semmilyen terméket így a bid nem ér semmit.
2013. febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Béke poraira.


Hamvába holt ötlet volt.


Olyan mértékű bizalmat várt el fizető ügyfeleitől amit ő maga nem tett volna meg.


Csak remélhetjük, hogy nem rántotta magával az utolsó időszakban még bideket vásároló szerencsétlenek pénzét, így csak az után húzta le a rolót, hogy maga is jelentős veszteséget könyvelt el. Persze tudjuk, hogy a hasonló ügyeskedő vállalkozásoknál mégiscsak addig szálltak ki, amíg az ügyfelek pénzéből kimentettek kellően sokat a maguk javára.

2013. febr. 9. 10:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!