Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki csinálja a Forever Livinge...

Aki csinálja a Forever Livinget mennyire elégedett vele? Esetleg, ha ismerősötök csinálja, hogy megy neki?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 11:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kedves 08-14 14:28-as válaszoló, aki szerint a válaszom kitalált. Nem tudtam, hogy vissza lehet vinni, meg se fordult a fejembe, hogy visszavigyem, meg pár termék ki volt bontva már. Még mindig megvannak a Berkics Miki és egyéb nevenincs személyektől származó meghalgathatatlan érthetetlen magyarázó cd-k, kidobni nem akarom, másnak nem kell. Nem úgy reklámozzák. a terméket, hogy vissza lehet vinni ilyenről szó sincs a bemutatókon.

Másik dolog, amiket meg lehet venni, irreálisan magas áron adják, normális átlag fizetésből élő ember nem fog 4000 ft-ért fogkrémet, 5000 ft-ért tusfürdőt venni. Amikor én ebbe belevágtam, a tartalék pénzem fektettem bele, mert akkor jöttem el az előző munkahelyemről, maradt 200e ft végkielégítés, amiből 140e+20e ft elment erre, utána kaját alig tudtam venni, nem hogy a számláimat befizessem. Ezzel meggazdagodást ígértek, aminek bedőltem, mint ahogy sokan mások bedőlnek hasonló helyzetben. Összegyűjtenek egy kis pénzt, hogy na majd ezzel minden jó lesz, aztán bukják az egészet. 1 olyan ismerősöm sincs, akinek ez bejött volna. Aki ebbe beszervezett, tehát a "szponzorom" (fenét szponzorom, nem szponzoráltok ti semmit, akkor lennétek szponzorok, ha a csomagot megvennéd az ügyfelednek, hogy majd úgyis nyereséget termel neked, na akkor lennétek szponzorok) na tehát képzeld el, hogy egy potom összeget fizető alkalmi munkán ismertem meg, elkezdett beszélni a "CÉG"ről (természetesen amikor kérdezgettem, nem mondta, hogy a Foreverről van szó, semmit sem mondott okosan, csak egy bemutatóra invitált, amire eljöttem), hogy ő ezzel milyen jól keres stb, utólag kiderült, hogy én voltam az első beszervezettje. 600 szám kb meg a volt üzletfelek, munkatársak, barátok, ismerősök stb, így jött össze. Még szerencse, hogy találtam RENDES munkát pár héttel ezután, ha tovább nem fizettem volna a számlákat, mehettem volna az utcára. Hát ezért nincs valami jó véleményem az egészről.


-Még egy gondolat... Egyik kollegám elkezdett mesélni egy CÉG_ről. Nem mondta, melyik, havi 200000 ftot keres, alig kell csinálnia valamit, utazgat stb. Mondom neki viccesen, hogy na csak nem a Forever? Hát mondja, hogy de, az, honnan ismerem? Elmeséltem neki, hogy hogyan lettem emiatt majdnem csöves. Közben valaki megcsörgette telefonon, és tőlem akarta a mobilom kölcsön kérni, mert számlatartozás miatt korlátozták a kimenőjét. Na nem sokon múlott, hogy ott törlöm képen... Ha meló mellett 200at keresne ezzel, miért ne tudná fizetni a számláját, kamus volt.


És kedves kérdező, bár te is tudod, ez egy piramisjáték, néhány ember jól keres vele, 99,9% bukja.

2012. aug. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

@tegnap 20:37


Ne haragudj, de ugyanazt mondod mint azelőtt így továbbra sem értem mi ebben az üzlet. Vagy valamit kihagysz a magyarázatból vagy ennek tényleg nincs értelme.


Bowlingos példa: a Ceo természetesen nem szarja le a profitot, mivel a vállalkozás érdeke az ő érdeke is. Egyrészt neki nem az a feladata, hogy a gyártósoron hibás terméket válogasson, ahogy a gyártósori munkás sem ül az ő székébe és írogat alá szerződéseket. Ha profitot akar növelni akkor kiszámolja, hogy a többlet munkaerő költsége és az ezzel elérhető eredménytöbblet milyen arányban áll egymással és ha jóban, akkor felvesz még1 munkást, így már nyugodtan mehet bowlingozni. A te esetedben viszont, mivel nem egy vállalat vagy, attól, hogy felveszel még egy ügynököt nem lesz több a bevételed, sőt ha bowlingozni mész, akkor kevesebb lesz, mert a bowlingos idődet nem eladással töltötted el.


Bolt vs ügynök kérdés: nem állíthatod komolyan, hogy az ügynöki munka kockázat és költségmentes! Egy boltnak csak látszólag nagy a kockázata és költsége, mivel ott a forgalom is sokkal nagyobb mint egy ügynök esetében. A boltba akár "véletlenül" is bemegy pár vásárló, akkor is ha egy nagyon rossz boltról van szó, de ha egy ügynök béna, akkor 0 forgalma lesz.


A piac felosztásos dolgot nem értem, mi az hogy bővíted a piacot...piacot bővíteni innovációval lehet, de te "csak" árulsz, nem termékfejlesztő vagy.


A termék árának pedig az a köze van, hogy ha egy drága cuccot árulsz ügynöki stílusban, akkor elég pár db vevőt találnod ugyanahhoz a nyereséghez, míg egy olcsó esetében sok vevőt kell meggyőznöd. És tudtommal az mlm termékek nem az olcsóságukról híresek, szóval...

2012. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

08-17 14:50


TE rettenetesen sok hülyeséget és kamut összehordtál. Nem nehéz a magadfajtát lebuktatni. Nemhogy 600, de még 60 embert sem kerestél meg ezzel. Főleg nem telefonon, mivel SENKI sem telefonon dolgozik aki ezzel foglalkozik.

És még sorolhatnánk a buta mellébeszélésedet ami egyértelműen csak arról szól, hogy nem dolgoztál csak kamuzol itt.

Ha neked meg egy Berkics CD semmire sem jó, akkor nem a CD-ben van a hiba. Mert több ezer ember meg hatékonyan tudja használni.

2012. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!