Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki csinálja a Forever Livinge...

Aki csinálja a Forever Livinget mennyire elégedett vele? Esetleg, ha ismerősötök csinálja, hogy megy neki?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 11:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Milyen választ szeretnél kapni? Mit szeretnél az flp-vel elérni? Ha megerősítést vársz, akkor beszélj azzal, aki megkeresett vele, aki ért hozzá, és sikeresen csinálja is. Ő fog tudni neked hiteles infót adni.


Ha nem bízol magadban, csak ezt nehezen ismered be, akkor viszont jó helyen kérdezel. Itt meg fogod kapni azokat a negatívumokat, amire hivatkozva nyugodtan nemet mondhatsz, és így majd nem lesz az a rossz érzésed, hogy jó dolognak tűnt (ha neked annak tűnt), és csak a saját gyávaságod miatt nem vágtál bele.. Lesz mire fognod!


Sok sikert a döntéshez, és ne legyen rossz érzésed, a legtöbb ember nem vág bele! Tehát átlagos leszel, ha nemet mondasz.. Tudom, hogy ez a legtöbb embert megnyugtatja, remélem téged is!

2012. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Olyan válaszra vagyok kíváncsi, ami tükrözi az emberek véleményét. Pl. ha valaki ezzel foglalkozik, megéri-e neki, ha foglalkozott vele, de már nem akkor miért hagyta abba. ersze ez az én döntésem és akitől erről a lehetőségről hallottam felkeltette az érdeklődésemet, de szeretnék másfelől is tájékozódni, kikérni mások véleményét is. Nem hiszem, hogy ezzel gond lenne. Egyébként köszönöm a válaszodat, bár igaz, hogy nem a kérdésemre válaszoltál.
2012. aug. 14. 12:29
 3/13 anonim ***** válasza:

"de szeretnék másfelől is tájékozódni, kikérni mások véleményét is. Nem hiszem, hogy ezzel gond lenne"


Azt szerettem volna megkérdezni, hogy MIÉRT akarod tudni válogatatlan emberek véleményét? Nem akarnál belemenni olyanba, amit mások már feladtak? Hidd el, aki csinálja, az keres vele. Annyit, amennyire csinálja. És ezzel te is így leszel. Ha foglalkozol vele, keresel vele. Ha sokat foglalkozol vele, sokat keresel vele. Ha azt hiszed, ezzel munka nélkül meggazdagodhatsz, akkor nem keresel vele. Aki valaha belekezdett, és abbahagyta, az nem foglalkozott vele eleget. Ennyi. Persze másra fogja fogni a sikertelenségét. Leginkább a cégre és az emberekre. Drága a termék, az emberek meg nem akarnak vásárolni. LOL! Mintha az emberek az alapján vásárolnának, hogy mi mennyibe kerül! :)

2012. aug. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Helló! Belevágtam, rábeszéltek, megvettem a kezdőcsomagot 141000 ft-ért, megkötöttem a flottás előfizetést, felhívtunk (én is meg a szponzorom) vagy 600 embert a telefonkönyvemből, nem kellett senkinek, nem tudtam belecsábítani senkit, meg utána visszamondták, hogy milyen vagyok, hogy megadom a számukat másnak stb, a végén 1 év múlva vaterán elpasszoltam nagy nehezen 60000 ftért a cuccot, bukás lett, kb 80000 ft. + a telefonszámlák, mászkálás stb. durván 100000 ft. Nekem ezután annyira nincs jó véleményem az egészről.
2012. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Na, látod, ilyenektől kapsz válaszokat. Megveszi a csomagot, ki sem próbálja a termékeket. Hogy gondolja, hogy lesz vevője olyan dologra, amiről azt sem tudja, hogy micsoda?!? Aztán ahelyett, hogy visszaadná a termékeket a cégnek garanciában, inkább ül rajta egy évig (még mindig nem használja őket!), aztán eladja vaterán bukóval. Hát, hülyeség ellen nincs orvosság, szokták mondani.


Barátom, bukó nélkül kiszállhattál volna!


Aztán meg itt van egy üzleti lehetőség, amivel ő egy Ft-ot sem keres, de máris be akar szervezni másokat, (nagyon hiteles lehet, ugye...) és csodálkozik, hogy senki nem akarja őt leutánozni...


Azt már meg sem kérdezem, az elmondása szerinti 600 emberrel miről és mennyit beszélt, ha 20eFt-os telefonszámlával ezt le tudta bonyolítani... Biztos nagyon képzett meghívások voltak ezek. Amúgy meg végighívni 600 embert nulla sikerrel, ez aztán a kitartás! Nem kellett volna 50-nél elgondolkozni, hogy valamit rosszul csinálok?


Szerintem ilyen hülye ember nincs is, úgyhogy a válasz kitalált.. ;)

2012. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kedves előző válaszoló! Ha jól sejtem te mlm-mel foglalkozol. Légy szíves világosítsál már fel, mert nem értem. Neked mint mlm ügynöknek nem az az érdeked hogy minél kevesebb mlm ügynök legyen? Mert hogy ugye így neked nagyobb a piaci részesedésed, ha meg sokan vagytok egy ügynökre kevesebb vevő jut. Viszont ha ezt így jól gondolom, akkor miért áll érdekedben, hogy rábeszélj valakit hogy legyen ő is mlm ügynök? Nem provokáció, csak érdekel.
2012. aug. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem az az érdekem, hogy minél több emberhez eljuttassam a termékeimet.


Tegyük fel, hogy a "bömbikulát" az egész világon csak te árusíthatod, 50%-ot keresel rajta. Minden vásárlódnak naponta egy darabra van szüksége. Mit teszel? Reggel 6-tól este 10-ig járod a várost, és bömbikulát hordasz, vagy beszélsz pár barátoddal, hogy osztoztok az árrésen, csak segítsenek neked hordani? És akkor még csak a városról beszéltünk, de mit csinálsz, ha országos, vagy világméretű terjesztésben gondolkodsz? Egyedül nem megy...


Sőt, később azt fogod gondolni, amikor már mondjuk 100-an hordjátok a bömbikulát, hogy igazán megengedheted magadnak, hogy pihenj egy nagyot, hiszen ha nem dolgozol, de a többiek folytatják, hiszen jól jön nekik is a pénz, akkor csak egyikőtök nem dolgozik a 100-ból, vagyis te 100%-ban visszavonulhatsz, és a forgalmad csak 1%-ban esik vissza.


Köszönöm a kérdést, remélem megválaszoltam! Ha van még, örömmel várom őket!

2012. aug. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Az mlm-es válaszolónak igaza van, ha elkezdeném nem kellene belefektetnem 1Ft-ot sem, mert így is megoldható. Csak vacilálok, hogy bele merjek-e kezdeni. A termékek közül párat már használtunk és azokkal elégedett voltam. Még a Biyovis felől érdeklődtem, mert az is szimpatikusnak tűnik. Erről van valakinek véleménye, tapasztalata?
2012. aug. 15. 09:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Kedves mlm-es! Köszönöm a válaszodat. Sajnos a logikádat nem értem. Egy üzletembernek nem az az érdeke, hogy akár az árréstömege csökkentése révén is, de jusson el minden emberhez a terméke. Pont az az érdeke, hogy profitot maximalizáljon. Amit leírtál annyiban igaz, hogy 1 ember valóban nem tudja kiszolgálni egy termék iránt az összes igényt a piacon: erre az a megoldás, hogy nem egy ügynök szaladgál a vevők után, hanem nyit egy üzletet és odahívja a vevőit, aztán nyit egy másikat, hogy a távolabbi vevőknek is legyen egy bolt ahova mehetnek. Ha önállóan viszel egy üzletet, akkor teljesen értelmetlen felosztani a piacot, és lejjebb vinni az árakat mert így is ugyanannyi embert szolgálsz ki, csak kevesebb pénzért teszed ugyanazt. Szerintem ennek az ügynökös dolognak csak nagyon drága, luxus termékek esetében van értelme.
2012. aug. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Egy üzletembernek nem az az érdeke, hogy akár az árréstömege csökkentése révén is, de jusson el minden emberhez a terméke. Pont az az érdeke, hogy profitot maximalizáljon."


Igen, egyetértünk. Annyival pontosítanék, hogy nem az üzletembernek a célja a profitmaximalizálás, hanem a vállalkozásnak! Az egyén figyelembe veszi a saját személyes igényeit is. Ezért a flextronics CEO nem áll be éjszaka a sorra hibás terméket válogatni ingyen, ugye? Pedig növelhetné a profitját... Csak éppen jobban szeret bowlingozni, és lesz@rja a profitot.


Ugyanígy én is jobban szeretek bowlingozni, és nem fogok ezért éjt nappallá téve terméket hordani, hanem "felveszek" pár embert, akik dolgoznak, amíg én bowlingozok.


Látod, nincs itt nagy különbség. "Csak" annyi, hogy akiket én "veszek fel", ők maguknak dolgoznak, annyit, amennyit akarnak, annyit is keresnek, amennyit akarnak, ami simán lehet több, mint amit én keresek. Akit a Flextronics CEO vesz fel, az a Flexnek dolgozik, annyit, amennyire utasítják, annyit keres amennyiért még éppen ott marad, és ez semmiképpen nem lehet több a CEO pénzénél.


"erre az a megoldás, hogy nem egy ügynök szaladgál a vevők után, hanem nyit egy üzletet és odahívja a vevőit, aztán nyit egy másikat, hogy a távolabbi vevőknek is legyen egy bolt ahova mehetnek"


Igen, ez az egyik megoldás. A hagyományos. A másik pedig hogy MLM hálózatot épít. Ha engem kérdezel, én se boltot nem tudok nyitni, se az azzal járó nyűgöket (tőke, kockázat, biztosítás, alkalmazottak, stb.) nem akarom felvállalni. Mások igen, ha akarnak, nyissanak boltot.


"Ha önállóan viszel egy üzletet, akkor teljesen értelmetlen felosztani a piacot, és lejjebb vinni az árakat mert így is ugyanannyi embert szolgálsz ki, csak kevesebb pénzért teszed ugyanazt."


Igazad van, de itt nem felosztjuk a piacot, hanem bővítjük. Nagy különbség. És a bővítésből akármilyen kicsi is a nyereségem, örülhetek annak is. Nem? (Amúgy a felosztásnak is lenne értelme, ha én 24/7 terméket hordanék, szívesen áldoznék a nyereségemből, hogy legyen kicsit több szabadidőm...)


"Szerintem ennek az ügynökös dolognak csak nagyon drága, luxus termékek esetében van értelme."


Szerintem meg nem, nem is értem a logikát, mi köze van a termékek árának ehhez, de nem kell mindenben egyetértenünk. Részemről találtam megfelelő termékeket, megfelelő biztos gyártó céget, amire építve azt az életet élhetem, amit akarok. Nem drága, nem luxus. Arra válságban kevésbé alapozhatnék, nem igaz?

2012. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!