Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire durva a végleges...

Mennyire durva a végleges telefonadó?

Figyelt kérdés
Ezer variáció volt, de még a mai nap folyamán is. Vodás üzleti vagyok, olyan adót akartak rám verni, hogy csak néztem. Szó sem volt max. 1400-ról! Jóval többről, csak nem értem, milyen alapon tettek különbséget a tarifák között.
2012. jún. 1. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg a magánszemélynek 700 ft/fő az adó maximuma, a voda nem hárítja át teljes egészében az előfizetőkre, pl akinek számlás előfizetése van, kevesebb, mint 700 ft/hó fizet, és a családi csomagokon belüli ingyenes beszélgetések továbbra is ingyenesek maradnak, aki feltöltőkártyást használ, többet fizet valamennyivel... Indezen van egy cikk ma jelent még, ott olvastam.
2012. jún. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Akkor elmondanám, hogy a voda igenis de nagyon durván áthárítja, nekem az 50 perc lebeszélhetőséget tartalmazó csomagom 300 forinttal drágult. ( 40 perc adóköteles perc = 102 forint,ha nettóban számolom a 2 forintit)

Illetve drágult volna, csak felmondtam. :)

2012. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!