Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A forex jövője, mit gondoltok...

A forex jövője, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Pontosabban arra gondolok, hogy ugye manapság egyre többet lehet olyanról hallani, hogy az egész tőzsde, forex egy nagy lufi (ami szerintem is tény), és hogy ennek mi lehet a jövője? Meddig lehetséges ez ,hogy emberek otthonról egy két kattintással akár milliókat csinálnak (lehet, hogy csak 3 % a 100-ból )..Lehet, hogy ez már ilyen nagyon gazdasági kérdés, de nagyon érdekelnének a vélemények !

Egyépként 4 éves sikeres kereskedő vagyok, viszont csak technikai elemzéseket csinálok igy annyira nem értek a makro/mikro gazdasághoz, de örülnék ha minél tovább élne a forex világa :)



2012. máj. 1. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Vannak ezzel kapcsolatban ilyen híresztelések, hogy a Rotschieldék akik lényegében a föld nagy részén az ellenőrzésük alatt tartják a bankokat (ez kb tény) egy globális pénzt akarnak létrehozni, megszűntetve az összes eddigi devizát. Legalábbis ezt szajkózzák ezek a Szörényi félék. Én biztos vagyok abban hogy ők meg ezzel (helyi pénz meg ilyenek) akarnak megtollasodni, de ettől még akár igaz is lehet, szóval jobb felkészülni, mert ha nem lesznek különböző devizák, akkor a forexnek is annyi.
2012. máj. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs realitása, hogy megszűnjön a forex, de ha mégis bekövetkezne, akkor is marad egy csomó másik instrumentum, amivel lehet kereskedni.
2012. máj. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha mar ilyen regota foglalkozol ezzel tudhatnad hogy a tozsde meg a forex nem lehet luf csak az instrumentumok. Inkabb a reszvenyekre, nyersanyagokra jellemzo ez a vislekedes, de hat nagy kaland a lufi ki durran es minden megy tovabb. Pl.: .com valsag mikor pillanatok alatt elertelktelenedtek az IT vallalatok papirjai. Sokan hatalmas veszetesegeket szenvednek el es az elet megy tovabb. Ugyan ez volt az arannyal is a 80-as evekben aki 1980 elo honapjaiban aranyat vett az meg mindig ul a pozicioban es varja a csodat:) Nem profitot csinalni nehez , hanem a megfelelo helyen torteno kiszallas igenyel nagy profizmust.
2012. máj. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az egyseges IMF penzrol mar en is hallottam, kepen lattam is ,en is latok sajnos ebben reaciot h ez a penz veszi at az osszes deviza helyet.. Viszont ha ez meg is tortenik en ugy gondolom h kesobb mert mondjuk egy kinanak aki vezeto gazdasagi nagyhatalom nem erzem ugy h megerne es h olyan konnyen hagyna h ez bekovetkezzen.. meg meg arra is gondoltam h deviza kereskedes fokepp nem nekunk kisbefektetoknek eri meg hanem a nagy bankoknak akik nagyon komoly profitokat ernek el nap mint nap,szal nekik sem all erdekeben tan megszuntetni e rendszert.. vagy akar csak azt h a kisbefektetok nem kereskedhessek... Ezek mind csak az en talalgatasaim persze:-)
2012. máj. 2. 07:51
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
4 éve kereskedsz és azt mondod a forex-re hogy lufi?! Eszednél vagy?!?!?!?
2012. máj. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ez az egységes pénz nem fog valóra válni soha,mert tul nagy a gazdasági különbség eggyes országok között
2012. máj. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Linkoln ***** válasza:

Ember, 4 éve kereskedsz, és sikeres is vagy? Lehet, de elég fura.

Nos arról az egységes pénzről, szted mondjuk Japán, Ausztrália, vagy valami erős és jó ország, csak ugy osztozkodna másik mondjuk afrikai országok pénznemén?

És ha azok csődbemennek vagy hamisítják vagy lenyulják vagy atomtámadást kapnak vagy mittomén, akkor romlik az USA pénzének értéke is.

Csak akkor nem számítana hogyha minden országban ugyanaz lenne, de ez hülyeség, mert az teljesen instabil lenne és már csak azért hogy előnyre tegyenek szert kilépnének az övezetből és a saját devizájuk máris versenghetne, és egy halom hatalmas gazdasági különbséggel rendelkező instabil övezet pénznemével nem lenne nehéz versenyre kelni.

Ez nem történhetne meg mert mindenki tudja hogy baromság akinek van ebbe beleszólása.

Ezek olyan, nincs hír hülyítsük már valamivel a népet.

2012. máj. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!