Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sima levélként egy csomag...

Sima levélként egy csomag eltűnhet, de ajánlott levélként is?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

El bizony. De azért kisebb az esély. A sima levélben ha megérzik, hogy van benne valami, vagy dobozkában adod fel, akkor tuti,hogy ellopják.

Nekem eltűnt egyszer egy ajánlott, soha nem került elő. De reklamáltam, és kb. egy-két hónap múlva visszakaptam feladási árat, és a kártérítést, ami a feladási díj 15-szöröse.

2012. ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jesszus mennyire b* zik ezek a Magyarok. Most kifejezetten a postások, de am kb mindenhol csak sz* r emberek vannak o.o Hihetetlen hogy itt már egy levelet se lehet feladni.


Anyukám hosszú hónapokig gyűjtögetett matricákat egy kisgyereknen, elküldte postán, és az ismerősünkhöz már csak az üres levél érkezett meg..

2012. ápr. 16. 00:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy matricákat lopnának!Szerintem csak sz@rul volt lezárva a boríték és most jobb a postára fogni...
2012. ápr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már elnézést, de az anyám rohadtul nem idióta. több száz levelet adott fel, évente is több mint százat, mert orvosnál aszisztens, és néha betegeknek kell postázni. Engem kicsit felháborít ez a feltételezés, hogy anyám idióta. Egy nagy púpos borítékot adott fel a postán tele matricákkal, és felbontva érkezett meg üresen a boríték. Tehát nem a posta volt??...
2012. júl. 19. 01:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!