Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szabályosan jártak el, hogy...

Szabályosan jártak el, hogy nem azt "csinálták", amit én szerettem volna?

Figyelt kérdés

Januárban vettem egy csizmát, de szinte teljesen levált a talpa. Visszavittem, jegyzőkönyvet vettek fel, kérdezték, mit szeretnék: csere, javítás, levásárlás ... a harmadikat választottam. Telefonáltak, hogy megjavították mehetek érte. "Most akkor mi van? Mégsem vásárolhatom le??" - kérdeztem magamban. Ha bemegyek, és esetleg "nem tetszik", hogy megcsinálták, visszaküldethetem megint? Esetleg reklamálhatok, hogy én nem ezt kértem?

Elnézést mindenkitől, akit zavar, ha nem jó helyre írtam.



2012. ápr. 14. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
ha a levásárlást választottad, akkor még akkor le kellett volna vásárolni, viszont ők elvitték megjavítani mivel sikerült is így nem vásárolhatod le, ha nem bírták volna megjavítani akkor levásárolhatod
2012. ápr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ilyen szakvélemény miatt küldték fel Pestre. Hogy jogos-e a kérésem. És ha jogos, akkor szeretném levásárolni ..
2012. ápr. 14. 13:45
 3/5 anonim ***** válasza:

de mivel megcsinálták, így már csak akkor cserélheted ki / vásárolhatod le, ha megint leválik a talpa.

ez szabályos eljárás volt.


a kérésed csak rögzítették, mert szokták, de ha javítható a dolog, az felülírja.

2012. ápr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát visszamentem a csizmáért, de belevágtak a bőr részébe, így visszaküldettem újra. Erre már érvényesítették a kérésemet.
2012. ápr. 26. 15:30
 5/5 anonim ***** válasza:

igen, ez így működik.

örülök, hogy mégis csak összejött :)

2012. ápr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!