Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fejemre nőttek az alkalmazotta...

Fejemre nőttek az alkalmazottak, nem tisztelnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

pénzügyön dolgozom egy gyárban.

Az alkalmazottak (szakmunkások) legtöbbje velem egykorú.

Először még csak óvatosan kérdeztek tőlem olyat, hogy pl nem e megtenném, hogy megnézem a neten a buszmenetrendet.

ma már ott tartunk, hogy hogy kb heti szinten jön az egyik dolgozó ilyen-olyan kéréssel, ráadásul délben pl nagyban kifekszik a munkaterületen napozni előttem(!)persze az üzemvezető előtt nem tenné, van, hogy menet közben odadob hozzám egy olyan kérdést, hogy pl, "van tűd?" mert gondolta nálam vannak elsősegély cuccok, meg olló, meg cellux, ilyesmi, hátha ez is)

volt egy másik srác, amíg aláírattam a papírokat, szabályosan leült az irodámban a helyemre az orrom előtt, poénból, persze elküldöm, de csak röhögnek.


Másik irodában a kollágám amikor épp egy szállítóval tárgyaltam, ment haza, a szállítónak köszönt, nekem nem...


Mit tegyek, hogy tiszteljenek?


2012. márc. 23. 18:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nem a státuszom miatt akarom hogy tiszteljenek kedves előző, hanem mint EMBERT, ha eddig ez neked nem jött volna le....
2012. márc. 24. 19:00
 12/17 A kérdező kommentje:
ma pl engem akartak kiküldeni a boltba, hogy hozzak egy capuccinót nekik, aztán visszafogtak, hogy meghívlak rá, vegyél magadnak is!
2012. márc. 24. 19:02
 13/17 A kérdező kommentje:

és de, a státuszom miatt is


hogy néz ki, hogy egy irodavezetővel ilyenek???

2012. márc. 25. 07:55
 14/17 anonim ***** válasza:
Te sem tiszteled, hogy emberek, mert neked csak melósok. Semmi közük az irodavezetőhöz, nem kell tisztelniük, az egy másik rendszer volt. Tényleg szemtelenek veled, konkrétan hülyének néznek. Szólj a főnöknek, aztán örülj, hogy nem a te embereid.
2012. márc. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Valahogy te olyan megkeseredettnek tűnsz a válaszaidból.
2012. márc. 25. 21:06
 16/17 archon ***** válasza:

Tehát, kiderült, hogy ők nem az alkalmazottaid. Akkor lehet, hogy a probléma gyökere az, hogy olyan dologgal foglalkozol, ami nem a Te tiszted. Mindenki foglalkozzon a maga dolgával, ha nincs helyre téve az, hogy pontosan ki miért felel, kinek mi a dolga és ki miért van fizetve, kezdeményezz értekezletet, ahol ezt egy felsőbb vezető elmondja.


Emberileg meg: a következő kávés kiküldős akármilyen sztorinál mosolyogj egy látványosat, jelezve ezzel, hogy hallottad, és menj tovább :-) Ennyi. Bármi van, csak ezt reagáld, nem fogják érteni, nem lesz többé poén a cseszletésed, és szépen lassan abba is marad majd.

2012. márc. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

"Akkor lehet, hogy a probléma gyökere az, hogy olyan dologgal foglalkozol, ami nem a Te tiszted. "


Pont hogy magammal foglalkozom.

Az én problémámmal.

2012. márc. 26. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!