Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bankautomatából mersz kivenni...

Bankautomatából mersz kivenni pénzt? Nem félsz hogy valaki kikapja a kezedből?

Figyelt kérdés
a bankban is kiadják a pénzt? van az épületen belül bankautomata vagy az ügyintéző is ki tudja adni a pénzt?
2009. jún. 5. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki kis kapná a kezemből,a Pin kód nélkül nem tudna vele semmit kezdeni.És azonnal letiltatnám a Bankban.Egyébként annál a banknál,ahova a kártya szól,a pénztárnál is felveheted a pénzt,csa magasabb költséget számolnak fel.
2009. jún. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pénzre gondoltam nem a kártyára, pl 10ezret ellopnak
2009. jún. 5. 09:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sokszor veszek fel ATM-ből pénzt. A bankban drágább, de ott is lehet felvenni, illetve vannak olyan automaták amik zárt helyen vannak, nem az utcán, de ennyi erővel ki is figyelhetnek és hazafelé leütnek majd elveszik a pénzt. De azért nem kellene ennyire paranoiásnak lenni.
2009. jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
10ezer egyáltalán nem pénz.. simán volt hogy vettem ki több százezreket, de soha nem volt ilyennel probléma, meg hát nem is valami eldugott helyen kell kivenni ahol 60 rosszarcu ember van rajtad kivul..
2009. jún. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ne sötét helyen aluljáró mellett vedd ki és nem lesz gond. amúgy rakj a zsebedbe egy könnygázsprét, és nyomd pofán aki el akarja venni, nembaj ha háromszor akkora, ugyanannyira nem fog látni mintha te kapnád...


egyébként nem jellemző ez, az atm-ek környéke be van kamerázva.

2009. jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!