Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankautomatából pénzt kivenni?...

Bankautomatából pénzt kivenni? Help?

Figyelt kérdés

ha mondjuk beírom hogy 36000 ft-ot szeretnék, milyen címletekben fogja kiadni? és bizonylatot is kérjek?

a kártyát milyen irányban tegyem be? köszi előre is és bocs a sok hülye kérdésért:( :)


2010. okt. 30. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:

mágnescsíkkal lefelé rakd be, próbáld meg mindkét irányból, úgyis csak az egyik irányból veszi be. ne erőltesd nagyon, picit berakod, aztán magától behúzza, ha jól teszed be. :)

bizonylatot kérj persze.

hogy milyen címletekben adja ki, az a bankautomatában lévő címletektől függ. nekem volt már, hogy csak ezreseket adott. jobb esetben huszas, tizes, ötös és ezres. de bárhogy kiadhatja.

2010. okt. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kártyát úgy tedd be, hogy a chip fölül legyen elöl. Általában van is a kártya egyik szélén egy nyíl, hogy ott kel bedugni. De az automatára is rá szokták rajzolni, hogy tedd bele.

Az, hogy milyen címletekben fogja kiadni, kicsit lutri, attól függ, milyen címletei vannak. Ha mindenből van bőven, akkor vsz 20000+10000+5000+1000, de ha bármelyik hiányzik, akkor azt a kisebből kipótolja. Pl. ha nincs 20ezres, akkor ad 3 10ezrest.

A bizonylatra még nem jöttem rá, mire jó, én eleinte kértem, az mindenképpen az előnye, hogy látod rajta, mennyi pénz van még a számládon. Amióta sms értesítőt kapok a tranzakciókról, azóta nem szoktam kérni.

2010. okt. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! :) először a kártyát adja ki (azt kihúzom) utána jön a pénz, és azután a bizonylat, igaz?
2010. okt. 30. 15:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen így van
2010. okt. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha jól emlékszem. Először mindenképp a kártyát adja vissza.
2010. okt. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!