Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán vettem egy parfümöt,...

Vaterán vettem egy parfümöt, postai utánvéttel közel 6000 Ft-ért. Az eladó eredetiként hirdette, noha abból ugyanez 15 ezer lett volna. Megérkezett, doboz, üveg ugyanaz, de az illet nem. Ilyenkor hová lehet fordulni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 09:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik! 1000 forint is FORINT ha meglopnak akkor ennek vannak formai büntetései!


A polgári peres eljárás pedig minden esetben az ember mellett áll a rendőrség csak egy kis hab az egészen!

2009. jún. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nézz utána, mert ez bizony így van!
2009. jún. 5. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Minek nézzek utána mikor a saját bőrömön tapasztaltam?
2009. jún. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Na jó, én nem állok le vitatkozni...
2009. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%

Én is vettem 2000 ft-ért (1 ft-os aukció), de én tudtam, hogy nem eredeti, csak nagyon kíváncsi voltam, hogy hogy lehet becsapni így az embereket, hogy mindenki pozitív értékelést ad, meg hogy milyen szupi a termék. Hát, elég gyenge volt minden, a doboza, az üvege, na meg a léről nem is beszélve.

Szóval azért engem is idegesít, hogy hamis cuccok árulásával akarnak egyesek meggazdagodni, ezért én is gondolkodom, hogy mi lehet a megoldás. Én az apehra is gondoltam, szerintetek?

2009. júl. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Más ez az ügy, meg a benzinlopós. Ha benzint, vagy akármit lopsz, az lopás. Ott van értékhatár.

Ezügyben pedig nem loásról, hanem hamisításról van szó. Más a kettő. Itt intézkednie kellene a rendőrségnek, akik bevonhatják a vám és pénzügyőrséget is.

2009. okt. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

A prevenció a fontos, az internet korában mindent lenyomozol, ha akarsz.

Vaterán én is leveleztem egy arccal aki váltig állította, hogy eredeti a cipő (egyre ügyesebbek a kis ge.. kínaiak!)

De amikor kértem, hogy adja meg a cipő típusát, vagy modelljét arra természetesen képtelen volt. Pedig mindnek van. És ha valóban új és eredeti akkor a címkén rajt a típusa. Amit ha megadnak és bepötyögöd a google be, ki kell adnia a képet ami természetesen egyezést mutatna.

A márka név megy a sárgáknak, de gőzünk sincs a típusokról. Kétlem, hogy sokáig így marad, de most ez az előnyünk megvan!

2011. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Vaterán sok gagyi Lacoste cipő kering, ezek mind újak, cimkével! Ekkor kell rákérdezni a típusára, az a dobozon és a cimkén is szerepel! PL: Lacoste tourelle, a 1. szó a márka, 2. a típus! Ha utóbbit nem tudja megadni, bármit állít gagyi, ne vedd meg! Ha ad valami típust csekkold le a google ben! Ennyi...Remélem segítettem.::)
2011. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!