Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Túlzásnak tartjátok azt a...

Túlzásnak tartjátok azt a célt, hogy valaki milliárdos akar lenni előre megtervezett lépésekkel, cél kitűzésekkel?

Figyelt kérdés

Légyszíves ne olyanokat írjatok, hogy "úgysem fog sikerülni", "ez lehetetlen", stb, mert ezeknek úgysem hiszem el.

És természetesen nem csak magyarországi lehetőségekkel.

Előre is köszönöm a rendes válaszokat!


2012. febr. 12. 15:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem túlzás, sikerülni fog. De azért legyen egy B terved is, mert soha senki nem lett még úgy milliárdos hogy ő eltervezte hogy az lesz.
2012. febr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdetben nem arra kell törekedni h milliárdos legyél.Túl nagy falat ez egyszerre.

Először kicsiben kell kezdeni,mert ismered a mondást "sokat akar a szarka,de nem bírja a farka" !

2012. febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Igaz, talán nem ennek kell lennie az elsődleges célnak, hogy milliárdos legyek, lépésről lépésre kell gyarapodni, stb.

Persze, van B tervem. Sok tervem van.

Én se tartom túlzásnak. Dr. Tóth András egyik könyvében olvastam, hogy nem tanácsos az ilyen nagy terveinket, álmainkat, céljainkat, esetleg megvalósítási terveinket megosztani mással, mert azok az emberek akik érzik, hogy soha se lennének rá képesek, hogy megvalósítsák, de tudják, hogy mi megtudjuk valósítani, rögtön elakarják venni a kedvünket, mondván, hogy micsoda hülyeség, abszurdum, semmi alapja sincs, és a többi irigy vélemény. Ezt nevezik kognitív disszonanciának. De úgy gondolom, hogy itt dióhéjban lehet erről beszélgetni. :)

2012. febr. 13. 21:33
 14/14 anonim ***** válasza:
Hogy állsz? Megvan már az első 100 milliód?
2012. dec. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!