Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Túlzásnak tartjátok azt a...

Túlzásnak tartjátok azt a célt, hogy valaki milliárdos akar lenni előre megtervezett lépésekkel, cél kitűzésekkel?

Figyelt kérdés

Légyszíves ne olyanokat írjatok, hogy "úgysem fog sikerülni", "ez lehetetlen", stb, mert ezeknek úgysem hiszem el.

És természetesen nem csak magyarországi lehetőségekkel.

Előre is köszönöm a rendes válaszokat!


2012. febr. 12. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem tartom túlzásnak, nekem is ez a célom.
2012. febr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Akkor jó!

Sokan túl elrugaszkodottnak tartják. De még is olyan sokan a semmiből lettek multimilliomosok, milliárdosok. Én nem tartom lehetetlennek, főleg ha tele van az ember tervekkel, ötletekkel.

2012. febr. 12. 16:38
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Milliárdosnak lenni nem cél, hanem eszköz (a cél az, amit megtehetsz azzal, hogy milliárdos vagy).


Nem tartom túlzásnak, de erősen jellemfüggő, hogy eléred-e.

2012. febr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet közbensö cél ahhoz hogy valamit elérjek
2012. febr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
2012. febr. 12. 18:27
 6/14 anonim ***** válasza:
Én túlzásnak tartom. 100 millió már elég nagy összeg ahhoz, hogy a hátralévő életemben gondtalanul élhessek a hozamából, többre nem lenne szükségem.
2012. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nem csak anyagilag szeretnék független lenni, hanem függetlenedni szeretnék a legtöbb közszolgáltatástól is (Gáz, víz, villany), közegészségügyi ellátástól (mármint ami az állami intézményeket illeti), attól az élelmiszertől amivel az embereket általában etetik, és mindezt úgy, hogy semmilyen gazdasági válság ne tudjon ebben korlátozni. Van 100.000 Ft-od a bankban? Jön egy hiperinfláció, és pillanatok alatt köddé válik. Érdemes ugye különböző valutákban, és aranyban is tartani pénzt. Az arany nem kamatozik, tehát ennek a hozamától már is elestél (bár nyilván nyerhetsz az árfolyamán). Na ezek után nem csak magamra gondolnék, szívesen megosztanám ezt családommal, barátaimmal (pl. az élelmiszert, meg ilyenek). Embereknek munkát is adhatnék. Meg jó lenne egy elektromos Audi R8-as is szédíteni a csajokat. Na hát az 25 millától indul, és nem lakok még sehol, nincsenek lovaim, annak is költséges a fenntartása. Szóval én ezért nem tartom elégnek a 100.000 Ft-ot.
2012. febr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm a konstruktív hozzászólást! :D Az üzleti tervem nem kívánom megosztani. :)
2012. febr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt viszont áruld már el hogy minek kéne nekem a gázvezeték?
2012. febr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem mióta megvan az eszköz hozzá ez középtávra egés jó cél :-)
2012. febr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!