Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » E-bayről hogy megy ez az...

E-bayről hogy megy ez az egész rendelés?

Figyelt kérdés
most kezdtem nemrég,de nagyon érdekelne mert elég jó áron van néhány dolog.És hol találom a postaköltséget,vagy hogy szállít-e Magyarországra? Jó lenne ha valaki MINDENT leírna egy ilyen rendelés-vásárlás menetéről!És a paypalról is.. Előre is köszike:)
2012. jan. 31. 20:24
 1/6 anonim válasza:

Nem tudom...

Bocsi,hogy itt kérdezem,de amik itt vannak,azok a termékek teljesen újak?

2012. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
háát.. nemmindegyik vegyes.:D szerintem:D de még énis új vagyok nagyon jól jönne egy kis segítség. esetleg még valaki német cipőméretekkel kapcsolatban mit tud? ugyanolyan mint itthon?
2012. jan. 31. 21:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Ebayen minden le van írva, arról hogy megy ez. Paypalon szintén.

A postaköltség rögtön ott van az ár alatt, de láthatod is hogy oda van írva "shipping". Ha Free akkor ingyenes, sok ilyen van. Ha nincs odaírva semmilyen ár akkor nem küld Magyarországra.

Nem tudom mit lehetne róla írni, mert elég egyértelmű és könnyű az egész használata.

Pl. Kinézel valamit - nyomsz buy now-t, aztán rányomsz a fizetésre. Persze ehhez kell hogy paypalon legyen pénz. Küldesz rá bankból vagy internetbankból, vagy regisztrálsz bankkártyát és meg van oldva.

Ezután várod a cuccot otthon.

Cipőméretekről: [link]

2012. jan. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minimum angol tudas szukseges! Gondolom arra rajottel:)


Az eBay ugyfelszolgalata szinte mindig a vasarlonak ad igazat, szoval teljes nyugalommal vasarolhatsz, mert ha valami problema van, akkor te fedezve vagy. Problema alatt olyasmire gondolok, hogy az van odairva, hogy a termek "uj", kozben megerkezik es latszik hogy "hasznalt"; esetleg nem erkezik meg sosem a csomag, vagy nem azt kuldik, amit rendeltel stb.

Ilyen esetekben mindig fel kell venni a kapcsolatot az eladoval, es ok altalaban (a negativ visszajelzes (feedback)-tol valo felelemben) nagyon segitokeszek. Ha megsem, akkor irsz az eBaynek es ok segitenek.


Fontos hogy olyantol vasarolj, akinek 100% vagy ahhoz nagyon kozeli a pontszama (pl. 98% meg oke) mert az azt jelenti, hogy a tobbi vasarlo meg van vele elegedve.


Nagyon sok dolgot Hong Kongbol lehet rendelni fillerekert. (van ugy hogy a postakoltseg olcsobb mint maga a termek) en USAban elek es mar tobb mint 100 dolgot vasaroltam, SOT pont a mai napon eladtam eletem elso termeket is :D


Ha van konkret kerdesed irj nyugodtan.

2012. febr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat,utolsó neked írtam privát üzit:)
2012. febr. 1. 20:24
 6/6 anonim válasza:
Ne haragudj az off-ért, de engem is nagyon érdekelne ez az egész. Sikerült már rendelned? Én Németországból rendelnék, vajon az hány nap lenne? Köszi és bocs.
2012. márc. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!