Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az e-bay-en rendelt cuccokra...

Kapo1588 kérdése:

Az e-bay-en rendelt cuccokra mennyit kell fizetni postai díjra?

Figyelt kérdés
Ha rendelek akkor az mennyi plusz költséggel jár? sávosan van a súly alapján vagy mi alapján?

2012. jan. 19. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha regisztrálva vagy mindig oda van írva (ha nem nem tudom), nézd meg, olykor választhatsz a szállítók között, de mások az áraik..

Ha nem találod mégse, linkeld ide megnézem Te miért nem látod..

2012. jan. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Minden rendeléskor mielőtt még leigazolnád a rendelést kapsz róla tájékoztatást, hogy 1.egyáltalán magyar országra kiküldik-e 2., ha igen, akkor mennyibe fog kerülni, esetleg nem ingyenes-e. Ne feledd, az, hogy valamit az ebay-en vásárolsz nem feltétlenül fogja azt jelenteni, hogy az USA-ból jön. Én már sokszor rendeltem onnan és a legtöbbször HongKong-ból kaptam a terméket, egyszer sem kellett szállítási költséget fizetnem, mert állta a cég.
2012. jan. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!