Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy mukodik ez az ebay?

XNettaX kérdése:

Hogy mukodik ez az ebay?

Figyelt kérdés
licitáltam 1-2 terméket amit meg is nyertem paypal keresztül el is utaltam a pénzt küldték e-amil e-bay-ról köszönik a meg rendelés meg a paypal-ról is hogy el utaltam a pénzt.Nekem még kell tenni vmit? pl meg erősiteni a cimem vagy frissiteni?valamelyik eladó azt irta hogy frissitsem a címem.két termékem nem jöttem és nem értem hogy miért!hogy tudom vissza szerezni a pénzem?
2012. jan. 23. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Az eBay az nem maga a weboldal amely eladja a termékeket, csupán hirdetési felületet biztosít, mint pl. a vatera. Ha a címed nem volt rendesen megadva akkor magadra vess hogy nem kaptál még semmit. Egyébként legalább azt tudod hogy kitől mit és hogyan rendeltél? A pénzed kérdését az eladóval beszéldd meg, de én úgy gondolom hogy ha megvettél valamit akkor azt várdd meg még megérkezik, vagy ha rosszul adtál meg címet akkor viseldd a következményeit hogy a posta nem fogja tudni kihozni. Egyébként meg először kéne tanulmányozni és kérdezni hogy hogy működik és csak utána rendelni, nem pedig fordítva.
2012. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az is simán lehet, hogy azért nem kaptál semmit, mert annyi eszed nincs, hogy megnézd, hogy pl.: egy amerikai eladó szállít-e egyáltalán EU-ba (90%-uk nem...).. Sőt, nagyon sok eladó akár német vagy angol sem küld csomagot külföldre.
2012. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Meg néztem és szállit magyar országra,mindig meg nézem !tuti hogy jó a cím-em ,mert jött már meg termékem nem is 1!2 termék nem jött meg és már 30 munkanapot vártam.Az a kérdés hogy tudom vissza szerezni paypal-on keresztül a pénzt?És azért irok ide,és kérdem ne hogy vmi hülyeséget csináljak!Nem kell bunkón és hülyének nézni mert azért van az oldal hogy kérdezünk bátran itt, ha valaki nem érte valamit.
2012. jan. 23. 20:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Előbb az eladóval vedd fel a kapcsolatot. Ha nem válaszol 2-3 emailedre sem, akkor kell írni az ebay customer servicenek. De ez megint beletellhet pár hétbe. Ha nem írtál az eladónak, hogy hol van a termék, ebay addig nem is foglalkozik veled.
2012. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem találom az e-mail cimét!az hol találom meg ?kerestem de nem találom
2012. jan. 24. 20:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogyha már nyertél tőle terméket akkor elvileg meg kell hogy legyen az e-mailjeid között...
2012. jan. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi! körül nézek::)
2012. jan. 24. 20:59
 8/9 A kérdező kommentje:

Meg néztem és csak az e-bay-tól kaptam

Az eBay ajánlata megerősítette ez az üzenetet és abba bele megyek csak az van bent amit meg nyertem és cim sehol.:(((

2012. jan. 24. 21:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne az email cimet keresd, hanem hogy "contact seller" valahol a jobb oldalon.

Irjal neki emailt hogy "where's my stuff?" ha nem valaszol 2 nap mulva, irj az eBaynek, hgoy nem erkezett meg a cucc, az elado nem valaszol.

Nekem mar volt ilyen esetem, 24 oran belul valaszolt az eBay es masik 24 oran belul viszakaptam a penzem. (mindezt ugy hogy tobb mint egy honapot vartam a termekre ami Hong Kongbol jott volna.)

2 honap mulva megjott a cucc:) De addigra az elado mar megszuntette az eBayes regisztraciojat, szoval ha akartam sem tudtam volna neki ujra fizetni :D

2012. jan. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!